Zaznacz stronę

Xencial – cena, ulotka, recepta online

Xenical to lek wydawany na receptę, który stosuje się w walce z otyłością. Jego skuteczność została potwierdzona klinicznie. Aż 70 % pacjentów zauważyła pozytywne rezultaty po 3 miesiącach stosowania leku. Składnikiem aktywnym leku Xenical jest orlistat, substancja, która zapobiega wchłanianiu 30 % tłuszczu spożywanego wraz z pożywieniem. Tłuszcz nie odkłada się w ciele, tylko jest wydalany podczas wypróżniania.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu  będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Xenical cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.  

 

Xenical recepta online

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 

Co należy wiedzieć o leku Xenical

Xenical jest lekiem wyłącznie wydawanym na receptę. Jest przeznaczony dla osób z BMI większym niż 27, które nie potrafią schudnąć stosując jedynie dietę i ćwiczenia. Przyspiesza proces gubienia kilogramów poprzez zablokowanie wchłaniania jednej trzeciej tłuszczu z pożywienia. Orlistat, składnik aktywny leku, działa wewnątrz układu pokarmowego, bezpośrednie wpływając na proces chudnięcia. Skład leku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Orlistat
Przy stosowaniu Xenicalu należy również pamiętać o zbilansowanej diecie i regularnie wykonywać ćwiczenia. Pacjent osiągnie pozytywne rezultaty jedynie przy skorelowaniu tych trzech rzeczy. Dodatkowo Xenical zapobiega efektowi jojo.
Po przeprowadzonych badaniach wykazano, że osoby stosujące Xenical straciły na wadze średnio dwa razy więcej niż pacjenci, którzy zastosowali tylko dietę i ćwiczenia. W grupie badanej prawie 70 % osób stosujących Xenical zrzuciło ok. 3 % masy ciała już po trzech miesiącach regularnego stosowania.

 Xenical informacje

Xenical działanie

Skuteczność leku Xenical zawdzięczamy jego składnikowi aktywnemu, którym jest orlistat. Łączy się on z lipazami i powstrzymuje je przed rozłożeniem tłuszczu, który został spożyty podczas posiłku. Tłuszcz, który nie został strawiony, zostaje wydalony z organizmu podczas wypróżniania.

 

Efekty stosowania Xenical

Skuteczność preparatu została potwierdzona klinicznie. Testy trwały dwa lata. Pacjenci, którzy stosowali Xenical i łączyli go z dietą, mieli znacznie większy spadek masy ciała niż osoby, który stosowały jedynie dietę i placebo. Po stosowaniu Xenicalu pacjenci zauważyli również spadek poziomu cholesterolu we krwi.

 

Dla kogo jest przeznaczony lek

Xenical jest skierowany jedynie do osób, których wskaźnik BMI przekracza 27. Pacjenci, którzy mają niższy wskaźnik masy ciała, mogą dostać receptę na Xenical tylko i wyłącznie pod warunkiem, że poza otyłością doświadczają takich schorzeń jak cukrzyca, choroby serca, wysoki poziom cholesterolu.
Do każdego pacjenta lekarz pochodzi indywidualnie po przeprowadzeniu pełnego wywiadu.

 

Kto nie powinien stosować leku

Najważniejsze przeciwwskazania do zażywania leku Xenical są: uczulenie na jakikolwiek składnik leku, ciąża, karmienie piersią, zespół złego wchłaniania i cholestaza. Osoby, które mają chore nerki powinny się skonsultować się z lekarzem zanim zaczną terapię odchudzającą.
Xenical może wchodzić w interakcję z innymi lekami, więc należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych środkach, nawet tych wydawanych bez recepty. Xenicalu nie wolno łączyć z: cyklosporyną, lekami przeciwzakrzepowymi, lewotyroksyną, amiodaronem i z solami jodu.
Pełna lista przeciwwskazań znajduje się na ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

 

Jak stosować Xenical

Xenical należy przyjmować 3 razy dziennie- przed, w trakcie lub maksymalnie do godziny po posiłku, pod warunkiem, że spożywanie jedzenie zawiera tłuszcz. By Xenical był skuteczny należy stosować zbilansowaną dietę i regularnie ćwiczyć. Kuracja powinna przynieść efekty po 12 tygodniach stosowania leku, jeśli tak się nie stanie, należy skonsultować się z lekarzem.
Xenical może obniżyć zdolność do wchłaniania witamin z pożywienia. Należy więc 2 godziny przed lub po zażyciu leku przyjąć suplementy diety, które zawierają witaminy K, D i E, a także beta karoten.

 

Xenical skutki uboczne

Najczęstszymi skutkami ubocznymi, które występują po stosowaniu leku Xenical są: bóle brzucha, nagła potrzeba wypróżnienia, oleiste upławy z odbytu, stolec o oleistej konsystencji. W rzadszych przypadkach mogą również wystąpić : ból odbytu, biegunka, nieregularna miesiączka, zmęczenie, nietrzymanie kału, wzdęcia, infekcje dziąseł. U osób chorujących na cukrzycę 2 typu może dojść do obniżenia poziomu cukru we krwi.
Osoby przyjmujące Xenical mogą również zaobserwować takie działania niepożądane jak: wymioty, nudności, krwawienie z odbytu, wysypka, duszności, zapalenie uchyłków, zmiany w poziomie enzymów wątrobowych.
Jeśli wystąpią u państwa niepokojące lub nasilające się skutki uboczne należy skontaktować się natychmiast z lekarzem.

Komentarze pacjentów

Marcin 35 lat
Jestem zszokowany efektami Xencialu, schudłem naprawdę dużo. Nie chcę podawać tutaj ilości kilogramów, ale jestem na prawdę zadowolony. Stosowałem wcześniej różnego rodzaju suplementy i nic mi nie pomagały. Dodatkową kwestią jest to że nie musiałem martwić się o receptę u lekarza. Tutaj dostałem ją online. Naprawdę polecam.

Magda 30 lat
Od miesiąca biorę Xenical, już przez ten miesiąc zanotowałam duży spadek wagi, nie mam po nim skutków ubocznych i czuję się dobrze. Lepszy niż wszystkie suplementy, które wcześniej stosowałam.

Klara 25 lat
Cześć dzisiaj jest 15 dzień jak zażywam xenical, schudłam ok 3 kilogramów, to znaczy że lek działa.Polecam!

Maciek 30 lat
Witam! od dłuższego czasu miałem problemy z odchudzaniem się, dużo ludzi polecało mi lek lecz nigdy nie miałem czasu żeby iść do lekarza na receptę. Dowiedziałem się o tej stronie i bez zastanowienia zamówiłem! Jestem bardzo zadowolony, paczka dobrze zapakowana wraz z receptą.

Iwona 33 lat
Xenical to świetny lek, zasługuje na miano najlepszych na rynku. Żadnych skutków ubocznych narazie jak u mnie, szybka zmiana wagi.

Anna 30 lat
Zgadzam się z Panią powyżej, najlepszy na rynku!

Kaja 40 lat
Na moja otyłość naprawdę nic nie pomagało. Od kiedy zaczęłam stosować Xenical, wszystko się diametralnie odmieniło i już po 2 miesiącach straciłam aż 10 kilogramów!

Julita 38 lat
Stosowałam już dużo leków tego typu, bałam się najbardziej skutków ubocznych. Gdy zastosowałam tan lek w szybkim czasie schudłam i co najważniejsze żadnych skutków ubocznych.

Ela 35 lat
Akurat działania niepożądane w przypadku Xenical to najmniejszy problem.Ten lek naprawdę dobry i skuteczny.

Adrian 38 lat
Receptę dostałem bez problemowo po wypełnieniu formularza.Paczka szybko do mnie dotarła.

Robert 29 lat
Świetna, szybka obsługa, wszystkie zamówienia zgodne z opisem, rewelacyjna jakość.