Zaznacz stronę

Metformina – cena, ulotka, recepta online

Metformina to lek, który należy do grupy leków, która nosi nazwę Biguanidy. Stosuje się ją przy leczeniu cukrzycy typu 2, czyli cukrzycy insulinozależnej. Lek ten jest dostępny pod postacią tabletek o dawce 500 mg. Metformina pomaga kontrolować poziom cukru we krwi. Lekarz przepisuje ten środek w przypadku, gdy dieta oraz ćwiczenia nie przyniosły wymaganych rezultatów. Metformina to skuteczny środek, który jest na rynku już od 40 lat.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Metformina cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.  

 

Metformina recepta online

Tego typu lek nie występuję bez recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

Informacje o leku Metformina

Główną rolą Metforminy jest utrzymanie odpowiednieo poziomu cukru we krwi. Ponadto pomaga obniżyć poziom złego cholesterolu(LDL), a jednocześnie zwiększyć poziom dobrego cholesterolu(HDL), który pomaga w utracie kilogramów. Metformina jest stosowana od lat. Swój sukces zawdzięcza dużą skutecznością i bezpieczeństwem stosowania. Skład leku Metformina: https://pl.wikipedia.org/wiki/Metformina

metformina-informacje

Jak działa Metformina

Metformina pochodzi z grupy leków nazywanych biguanidami. Stosuje się ją w leczeniu cukrzycy typu 2. Pomaga organizmowi poprzez obniżanie poziomu cukru przyjmowanego wraz z pożywieniem. Metformina reguluje ilość glukozy, którą wytwarza wątroba i zwiększa odpowiedź organizmu na insulinę. Jeśli będzie stosowana przy cukrzycy typu 1, to zastrzyki z insuliny nadal będą konieczne.

 

Jak dawkować Metforminę

Metforminę należy przyjmować dwa razy dziennie podczas posiłku. Tabletki nie wolno rozgryzać ani żuć. Pacjent przyjmujący Metformię powinien regularnie badać poziom cukru we krwi. Tabletki przyjmujemy zgodnie z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania, co pozwoli zwiększyć ich skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

 

Kto może przyjmować Metforminę

Metforminę może przyjmować każda osoba, która cierpi na cukrzycę typu 2. Jednakże bezwzględnym przeciwwskazaniem do stosowania tego preparatu jest uczulenie na jakikolwiek składnik leku a także cukrzycowa kwasica ketonowa. W tym wypadku pacjent nie powinien przyjmować Metforminy, a lekarz jej przepisywać.

 

Metformina skutki uboczne

Ze względu na poważne skutki uboczne należy uważnie kontrolować stan swojego zdrowia, szczególnie jeśli chodzi o możliwość wystąpienia kwasicy mleczanowej. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się ze swoim lekarzem.

Komentarze pacjentów:

Marta 32 lat
Stosuję te tabletki już długi czas. Zdecydowałam się zakup ich przez internet, ponieważ nie wygodnie było dla mnie ciagle chodzić po receptę. Tutaj jest ona wystawiania i nadawana wraz z tabletkami. Całość zajmuje mi tylko chwilę, bez wychodzenia z domu. W pełni polecam stronę. Leki są oryginalne, w paczce znajduję się wypisana recepta. Paczką jest również tak zapakowana że nie zdradza zawartości.

Kamil 25 lat
Witam. U mnie również główną przyczyną, zaryzykowania zakupów przez internet były ciągle wizyty u lekarza i czekanie godzinami u lekarza, już nie mówiąc o tym że mieszkam na obrzeżach miasta, co na prawdę skutkowało dużą stratą czasu oraz pieniędzy. Dzięki temu serwisowi mogę zaopatrzyć się w lek którego potrzebuję, bez wychodzenia z domu. W pełni polecam !

Paula 28 lat
Jestem zadowolona z zakupów przez tą stronę. Kupuję juz leki przez tą stronę od roku. Zawsze miły kontakt z obsługa w razie pytań. Czasami też promocję za to że jest się stałym klientem. Jeśli wiemy co nam potrzebne, to po co chodzić nie potrzebnie do lekarza i marnować czas tylko po to by dostać receptę. Tutaj jest ona wystawiania zaledwie w dwie minuty po wypełnieniu krótkiego formularza nad którym opiekę ma lekarz. Cały zakup zajmuje nam nie więcej niż 5 min a leki potrafią dojść już na drugi dzień. Zależy w jakich godzinach dokonamy zakupu.

Weronika 23 lat
Jestem w pełni zadowoloną klientką. Leki oryginalne, recepta dołączana wraz z lekiem. Wszystko szybko, profesjonalnie i bezpiecznie. Czego chcieć więcej. Polecam !

Jarosaw 35 lat
Jestem zadowolony z serwisu i natychmiastowej wysyłki, lek prawidłowo zapakowany oraz dołączona recepta.

Przemek 44 lat
Zgadzam się z Panem Jarosławem, lek został wysłany ekspresowo a wypełnienie formularzu trwało dosłownie chwile.

Andrzej 33 lat
Fajna sprawa z tym serwisem, zamówiłem mój lek nie wychodząc z domu.

Agnieszka 38 lat
Jak wiesz dokładnie jakiego leku potrzebujesz, zamawiaj śmiało 100% pewność.

Filip 32 lat
Świetny lek .Stosuje go już rok czasu, sprawdza się doskonale.Polecam!

Katarzyna 39 lat
Polecam bardzo serwis, świetna alternatywa żeby nie czekać w kolejce po receptę. Zamówiłam ten lek przez internet, z godnie z opisem dostałam receptę oraz paragon załączony do danego produktu.

Jagoda 41 lat
Jestem bardzo zdziwiona że moja paczka przyszła w tak krótkim czasie.Opis zgodny z produktem.Polecam!

Marek 29 lat
Po raz kolejny zamówiłem lek z tej strony, muszę przyznać żę jest to świetne rozwiązanie ponieważ mogę zamówić mój lek nie wychodząc z domu a przy tym dostają potrzebna receptę.

Anna 36 lat
Faktycznie zamówiłam lek po wypełnieniu formularza, szybko dotarł do mnie. Wszystko zgodne z opisem.