Zaznacz stronę
Oryginalne Leki – Prosto Z licencjonowanej Apteki

Recepta-online

Partner w dostarczaniu leków on-line

F.A.Q.

1. Skąd pochodzą państwa produkty

Leki pochodzą z zaufanych źródeł, prosto od producentów bądź z zarejestrowanej apteki. By to sprawdzić kliknij na „Sprawdź aptekę” u góry strony i dowiedz się więcej o działalności apteki.

2. Czy leki są oryginalne

Dystrybuowane leki są całkowicie oryginalne. Zaopatrywane są u znanych koncernów, takich jak: „Janssen-Cilag”, „Bayer”, „General Pharmaceutical Council” itp.

3. W jakim czasie dostanę przesyłkę

Szybka wysyłka priorytetem działania internetowej apteki. Maksymalny czas dostarczenia paczki wynosi 48 godzin, jednak najczęściej przesyłka dociera do państwa w ciągu 24 godzin. Apteka współpracuje z rzetelnymi firmami, takimi jak Royal Mail i UPS.

4. W jaki sposób dobrać najlepszy preparat do moich potrzeb

Przed wypisaniem recepty przystępujesz do krótkiej ankiety, która pozwala dobrać idealny dla Ciebie środek. Doborem zajmuje się system opracowany przez lekarzy. Recepta wraz z lekiem jest wydawana zaledwie po 2 minutach od wypełnienia formularzu.

5. Czym różni się państwa strona od zwykłej apteki

W dzisiejszych czasach najbardziej ludziom brakuje czasu, u nas go oszczędzasz. Dobór leku idealnego dla Ciebie to kwestia kilku minut, nie musisz wychodzić z domu i stać w kolejkach po receptę. Zaletą jest również komfort i dyskretne opakowanie zamówienia.

Email

kontakt@recepta-online.pl

Godziny otwarcia

Pon-pt: 8:00 – 18:00

Sob-Nd: Nieczynne

Więcej o naszym serwisie :