Zaznacz stronę

Priligy – cena, ulotka, recepta online

Priligy to lek, który służy do opóźnienia momentu wytrysku. Według przeprowadzonych badań, lek ten może wydłużyć stosunek nawet o 200-300%. Jego składnikiem aktywnym jest dapoksetyna. Priligy na rynku występuje w dwóch dawkach: 30 mg i 60 mg. Jedną tabletkę należy przyjąć 1-3 godzin przed planowanym stosunkiem. Środek działa do około 4 godzin. Priligy może zostać przepisany tylko pacjentom, którzy ejakulują w czasie krótszym niż dwie minuty od rozpoczęcia stosunku.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu  będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Priligy cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej  wraz z receptą wystawianą online.

 

Priligy – recepta online

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 

Jak przyjmować Priligy

Priligy należy przyjąć 1-3 godziny przed planowanym stosunkiem, maksymalnie jedną dawkę na dobę. Tabletkę należy popić szklanką wody. Duża ilość wypitej wody pozwala zmniejszyć ryzyko wystąpienia takich skutków ubocznych jak: senność, zawroty głowy, opóźnione reakcje.
Kurację należy rozpocząć od najmniejszej dawki(30 mg), którą zwiększamy jedynie w wypadku, gdy 30 mg nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Priligy może być przyjmowane niezależnie od posiłków, nie mają one wpływu na działanie leku.

Priligy informacje

Łączenie Priligy z alkoholem

Nie należy łączyć Priligy z alkoholem. Priligy i alkohol osobno mogą powodować zawroty głowy, senność i spowolnione reakcje. Połączenie ich razem zwiększa znacząco owe skutki uboczne, może również prowadzić do omdleń.

 

Informacje o Priligy

Priligy to pierwszy lek, który został stworzony do opóźniania momentu ejakulacji. Według przeprowadzonych badań jedna tabletka zażyta przed planowanym stosunkiem wydłuża czas jego trwania nawet o 200-300 procent. Lek ten jest stworzony dla pacjentów, u których ejakulacja występuje po mniej niż dwóch minutach od rozpoczęcia stosunku. Skład leku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dapoksetyna

 

Priligy działanie

Za ejakulację odpowiadają impulsy, które są przekazywane najpierw do mózgu, później do układu nerwowego. Odpowiedzialna za te przepływy jest serotonina- neuroprzekaźnik. Podczas leczenia przedwczesnej ejakulacji istotne jest, by osiągnąć odpowiedni poziom serotoniny. Priligy jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny(SSRI). Spowalnia on wchłanianie tego hormonu, umożliwiając w ten sposób lepszą komunikację między neuronami, czyli pozwala uzyskać większą kontrolę nad bodźcami powodującymi wytrysk.

 

Propecia stosowanie

Priligy jest przeznaczony dla mężczyzn w wieku pomiędzy 18-65 lat, którzy zmagają się z przedwczesnym wytryskiem. Prosimy pamiętać, że lek ten może być stosowany jedynie przez pacjentów, którzy mają ejakulację przed upływem dwóch minut od rozpoczęcia stosunku i jest to problem długotrwały i regularny.
Kto nie powinien przyjmować Priligy?

Priligy nie jest przeznaczony dla osób powyżej 65 roku życia, uczulonych na jakikolwiek składnik leku, doświadczających chorób serca i wątroby, często mdlejących. Nie może być również przyjmowany przez pacjentów, którzy kiedykolwiek chorowali na depresję lub manię(choroba psychiczna charakteryzująca się nadmiernym pobudzeniem, drażliwością i utratą racjonalnego myślenia).
Nie należy łączyć Priligy z alkoholem, gdyż może to nasilić senność, zawroty głowy i opóźnione reakcje.
Kolejnymi przeciwwskazaniami do przyjmowania leku są: omdlenia spowodowane niskim ciśnieniem, inne zaburzenia seksualne(np. zaburzenia erekcji), stosowanie narkotyków, epilepsja, skłonność do zakrzepów, nadużywanie alkoholu, choroby nerek i jaskra. Przed zastosowaniem leku prosimy o zapoznanie się z ulotką dołączoną do opakowania.

 

Łączenie Priligy z innymi lekami

Podczas wizyty u lekarza należy go poinformować o wszystkich stosowanych lekach, również o tych, które są sprzedawane bez recepty. Niektóre z nich mogą wchodzić w interakcję z Priligy.

Nie należy stosować Priligy w połączeniu z następującymi lekami:

  • Tramadol- silny lek przeciwbólowy,
  • Leki używane przy leczeniu migren,
  • Dziurawiec,
  • Linezolid- antybiotyk,
  • Leki stosowane przy leczeniu choroby afektywnej dwubiegunowej,
  • Tryptofan- lek nasenny,
  • Niektóre leki antydepresyjne,
  • Tiorydazyny- stosowane w leczeniu schizofrenii.

Powyższe leki nie powinny być stosowane na 14 dni przed przyjęciem Priligy i tydzień po jego zastosowaniu.

Należy również powiedzieć lekarzowi, jeśli stosowali państwo takie leki: preparaty przeciwgrzybiczne(np. ketokonazol, itrakonazol), antybiotyki(np. telitromycyna), środki zażywane w leczeniu HIV(np. rytonawir, sakwinawir, nelfinawir i atazanawir), leki przeciwdepresyjne(np. Nefazodon).

 

Priligy skutki uboczne

Priligy jest lekiem stosunkowo bezpiecznym, ale jak każdy lek, może powodować działania niepożądane. Mogą to być: mdłości, biegunka, zaparcia, bóle żołądka, gazy, wzdęcia, zawroty i bóle głowy, bezsenność, nerwowość, niedrożność nosa, uczucie zmęczenia, nadciśnienie, problemy z koncentracją, dzwonienie w uszach, spadek libido, zaburzenia widzenia, drętwienie, wzmożone pocenie, niestrawność, suchość ust.
W rzadszych przypadkach mogą również wystąpić: zmiany nastroju, nieregularna praca serca, dezorientacja, depresja, ból oczu, osłabienie, podenerwowanie, obniżenie lub podwyższenie ciśnienia, zaburzenia smaku, zgrzytanie zębami, omdlenia.
Prosimy o zapoznanie się z pełną listą działań niepożądanych, która jest zawarta w ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

Komentarze pacjentów

Andrzej 30 lat
SUPER! szybka, profesjonalna obsługa. Jeśli chodzi o mnie lek działa doskonale, wcześniej osiągałem orgazm w zaledwie minutę, nie mogłem się powstrzymać, teraz moje stosunki są o wiele dłuższe. Z czystym sumieniem mogę polecić ten lek.

Marcin 23 lat
Kupowałem w tej aptece internetowej pierwszy raz. I jestem miło zaskoczony profesjonalizmem z jakim podchodzi się do klienta. Jako że dla nas jest to wstydliwa sprawa, wolałem załatwić wszystko przez internet. Lek spisuje się bardzo dobrze.

Patryk 28 lat
Fajnie że można dostać różnego rodzaju leki wraz receptą. Expresowa dostawa i fantastyczna obsługa .Zostanę stałym klientem.

Przemek 25 lat
Przesyłka dotarła do Mnie bardzo szybko i bezproblemowo. Świetna obsługa. Towar zgodny z opisem. Polecam ! Pozdrawiam

Rafał 31 lat
Gorąco polecam! Błyskawiczna przesyłka i towar najwyższej jakości! Napewno jeszcze nie raz skorzystam z zakupów u tak profesjonalnego sprzedawcy. Godna polecenia apteka.

Jacek 33 lat
Serdecznie polecam tę aptekę internetową, to były moje pierwsze w nim zakupy, lecz z pewnością nie ostatnie. Dzięki Priligy moje stosunki są o wile dłuższe. Wcześniej zaledwie po paru ruchach nie mogłem wytrzymać, teraz czuje się inaczej. Moja dziewczyna też jest zadowolona.

Jarek 35 lat
Recepta jest dołączana do leku, wszystko dochodzi z oryginalnej apteki. Całość pod pieczą lekarzy i farmaceutów.

Darek 28 lat
Jestem bardzo zadowolony zakupami w tym sklepie. Super szybko ,idealnie zapakowane.Leki są z apteki wraz z receptą. . Polecam

Arek 32 lat
Super Apteka. Dostawa w mgnieniu oka. Rewelacja !

Eryk 23 lat
To moje drugie zakupy w tym sklepie i planuję, że nie ostatnie.Jesteście perfekcyjni, paczka dochodzi błyskawicznie , porządnie zapakowana i zabezpieczona przed uszkodzeniem.