Zaznacz stronę

Diane 35 – cena, ulotka, recepta online

Diane 35 znane również jako Dianette to tabletki antykoncepcyjne, które znane są również pod nazwą Diane 35. Zapewniają niemal 100 % skuteczność. Z powodu swojego działania antyandrogennego często jest polecane w terapii trądzikowej i przy leczeniu hirsutyzmu. Ich składnikami aktywnymi są octan cyproteronu i etynyloestradiol. Tabletki Dianette stosuje się przez 21 dni cyklu, po których należy zrobić siedmiodniową przerwę, w której występuje krwawienie.

Rabat 

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu  będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki. 

Diane 35 cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej  wraz z receptą wystawianą online.  Kliknij tutaj.

 

Diane 35 bez recepty

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł. Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

Informacje o Diane 35

Tabletki Diane 35 zapewniają niemal natychmiastową ochronę przed niechcianą ciążą jeśli zostaną przyjęte pierwszego dnia menstruacji. Przy poprawnym stosowaniu gwarantują niemal 100 % skuteczności. Lek ten stosuje się przy leczeniu hirustyzmu i trądziku. Skład leku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyproteron

 

Jak działają Diane 35

  • zawierają syntetyczne hormony- estrogen i progesteron,
  • przeciwdziałają owulacji sugerując organizmowi, że już ona nastąpiła,
  • zagęszczają śluz w szyjce macicy, co utrudnia plemnikom ruch i przeciwdziała zapłodnieniu,
  • wpływa na śluzówkę macicy w taki sposób, że nawet ewentualnie zapłodnione jajeczko nie mogłoby się zagnieździć,

Microgynon 30 informacje

Dla kogo są skierowane tabletki Diane 35

Tabletki Diane 35skierowane są dla kobiet aktywnych seksualnie, które poszukują skutecznej ochrony przed ciążą. Polecane są one również dla osób, które zmagają się z trądzikiem i hirsutyzmem. Nie zaleca się stosowania ich przez pacjentki, które są uczulone na jakikolwiek składnik preparatu, kobiety w ciąży czy podczas karmienia piersią. Przeciwwskazaniami są również wysoki cholesterol, cukrzyca, nadciśnienie, przebyty wylew, problemy z krążeniem. Tabletek Dianette nie powinny stosować kobiety po 35 roku życia lub osoby palące papierosy.

Jak stosować Diane 35

Tabletki Diane 35 należy przyjąć już pierwszego dnia menstruacji, co zapewnia natychmiastową ochronę przed ciążą. Jeśli zostaną one przyjęte w ciągu pierwszych dni krwawienia, nie zaś pierwszego dnia, to lek potrzebuje tygodnia, by osiągnąć pełną skuteczność. W tym czasie należy stosować równocześnie inną metodę antykoncepcyjną, na przykład prezerwatywy. Dianette przyjmujemy przez 21 dni cyklu, później należy zrobić siedmiodniową przerwę, podczas której wystąpi krwawienie.

Diane 35 skutki uboczne

Diane 35 może wywoływać skutki uboczne u kobiet, które są wrażliwe na substancje aktywne leku. Jednakże objawy są zazwyczaj łagodne i ustępują samoistnie, gdy organizm przyzwyczai się do dodatkowej dawki hormonów. W przypadku nadmiernego i uciążliwego utrzymywania się objawów niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem i zmienić metodę antykoncepcji. Najczęściej występujące skutki oboczne to plamienie, zmiany w krwawieniu miesięcznym, bóle głowy, nudności, tkliwość piersi, zmniejszone libido, wahania wagi, drażliwość żołądka.