Zaznacz stronę

Condyline – cena, ulotka, recepta online

Cerazette to tabletki antykoncepcyjne, których składnikiem aktywnym jest desogestrel. Tabletki te występują pod postacią minipigułek. Przy poprawnym zażywaniu Cerazette mamy zapewnioną ponad 99 % skuteczność w zabezpieczaniu przed niechcianą ciążą. Tabletki antykoncepcyjne tej firmy są często zalecane kobietom, które wykazują nadwrażliwość na estrogen, palaczkom po 35 roku życia. Mogą być również zażywane przez kobiety karmiące piersią. Cerazette stosuje się przez 28 dni cyklu, bez przerw pomiędzy kolejnymi opakowaniami.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu Treated, będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Condyline cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej TREADTED PL wraz z receptą wystawianą online.  Kliknij tutaj.

 

Condyline – recepta online

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 

Informacje o leku Condyline

  • Condyline to lek pod postacią roztworu, łatwy w aplikacji. Stosuje się go zewnętrznie.
  • Należy go nakładać bezpośrednio na zmiany skórne przez trzy dni z rzędy, potem należy zrobić cztery dni przerwy. Schemat ten należy powtarzać do momentu ustąpienia brodawek.
  • Składnikiem aktywnym Condyline jest podofilotoksyna, która po przeniknięciu do jądra komórek brodawki zapobiega jej rozmnażaniu.
  • Condyline jest na rynku również dostępny pod nazwą Condylox.
  • Condyline nie może być stosowany przez osoby uczulone na jakikolwiek składnik preparatu, dzieci poniżej 12 roku życia, a także kobiety w ciąży i karmiące piersią.

Skład leku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Podofilotoksyna

Condyline informacje

Condyline działanie

Condyline jest tak skuteczny dzięki swojemu składnikowi aktywnemu, którym jest podofilotoksyna. Atakuje ona bezpośrednio jądro komórki brodawki, zapobiega ich rozmnażaniu i doprowadza do ich obumarcia. W wyniku czego objawy ustępują.

 

Dla kogo Condyline jest przeznaczony

Condyline jest skierowany do pacjentów powyżej 12 roku życia, którzy mają brodawki płciowe. Przed użyciem leku należy skonsultować się z lekarzem.

 

Kto nie może stosować leku

Condyline nie powinien być stosowany przez pacjentów poniżej 12 roku życia, kobiety w ciąży i karmiące piersią, a także osoby, które są uczulone na jakikolwiek składnik preparatu. Nie należy również łączyć Condyline z innymi środkami zawierającymi podofilotoksynę. Lek należy nakładać tylko na chorobowo zmienioną powierzchnię skóry. Należy zachować ostrożność, gdy objawy zajmują większą powierzchnię skóry, która przekracza cztery centymetry kwadratowe. Przed zastosowaniem preparatu prosimy o przeczytanie ulotki informacyjnej, która jest załączona do opakowania.

 

Jak stosować Condyline

Aplikację należy zacząć od dokładnego umycia rąk i zmienionej chorobowo skóry. Następnie należy dokładnie osuszyć miejsce aplikacji leku. Niewielką ilość preparatu należy rozprowadzić aplikatorem na powierzchni brodawek. Na jej powierzchni powinna się utworzyć cienka warstwa o teksturze folii. Po skończonej aplikacji koniecznie powinno się umyć ręce.

Condyline nakłada się dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Kuracja polega na aplikowaniu roztworu przez 3 dni, potem są 4 dni przerwy. Schemat powtarzamy, aż dojdzie do całkowitego wyleczenia objawów, nie należy jednak przekraczać okresu 5 tygodni.

 

Condyline skutki uboczne

Condyline to preparat, który jest bezpieczny dla pacjenta. Jednak jak przy stosowaniu każdego leku, może dojść do wystąpienia działań niepożądanych. Najczęściej występującymi są: podrażnienie pochwy, zapalenie napletka i główki penisa, wymioty, podrażnienie skóry, które wiąże się ze świądem, zaczerwienieniem, bólem i pieczeniem. Rzadko dochodzi do wystąpienia reakcji alergicznych, które objawiają się trudnościom w oddychaniu, obrzękiem języka, ust i twarzy, wysypką.

Komentarze pacjentów:

Marcin
Conydline jest chyba najlepsze. Bardzo szybko wysusza kłykciny.

Michał
Działa! myślałem że nic nie pomoże i się tego nie pozbędę. Uważajcie by nie przekraczać ilości aplikowania z treścią ulotki, ponieważ można sobie rany porobić. Najważniejsze żę lek się sprawdza.

Asia
Jestem zadowolona z Condyline, na serio pomogło. Trochę swędziało podczas kuracji, ale w końcu lek musi wypalić kłykciny. Dziewczyny uważajcie jak się golicie i macie kłykciny, ponieważ mogą się rozprzestrzenić w inne miejsca. Nie można ich naciąć.

Paulina
Dziewczyny nie smarujcie tylko condyline w środku pochwy bo robi rany. Używajcie tylko do kłykcin na skórze. Lek działa i wypala. Jestem zadowolona

Bartek
Potwierdzam że lek działa. Stosowałem Aldarę i Condyline. Aldara ma wolniejsze działanie ale niby bardziej działa na zapobieganie nawrotom. Condyline szybko doprowadza kłykciny do obumarcia.

Daniel
Paczka przyszła szybko i bez żadnych oznakowań że to lek. Condyline ma mocne działanie, nie stosujcie codzinnie bo sobie poparzeń porobicie. Niszczy kłykciny i to dla mnie najważniejsze.

Kamil
Ok, postanowiłem dać komentarz po kuracji, żeby w jakiś sposób móc pomoc. Condyline używałem 3 dni pod rząd i robiłem 3 dni przerwy. Na prawdę wypala i kłykciny znikają. Jeśli ktoś ma pod pod napletkiem to uważajcie bo tam delikatna skóra i szybko rany mogą powstać. I nie golcie się maszynką jednorazową ponieważ poroznosicie kłykciny. Ja tak miałem że chyba z 10 takich malutkich mi wyskoczyło. Ale od razu posmarowałem condyline i znikły za nim zdążyły urosnąć. Jeśli ktoś myśli że same znikną to się grubo myli, nie dość ze się powiększą to jeszcze pojawią się inne.

Szymon
Dobry lek 10/10, dobrze ze nie musze iść po to do apteki, bo wstyd jak nie wiem.

Adrian
Cena nie mała, ale starczy nawet na rok. Zależy jak kto stosuje i ile ma kłykcin.

Adam
Dobrze ze ten środek działa. Juz po 3-4 tyg kłykciny zniknęły. Dziękuje za pomoc.

Patryk
Mi nawet wyskoczyły kłykciny na ręce i pod wędzidełkiem na języku. Na zmianę używam Aldary i condyline. Naszczęscie to pomaga. Ogólnie leki skuteczne, już wyleczyłem nimi dużo zmian.

Grzegorz
Dobry lek. Skuteczny. Paczka doszła szybko z receptą w środku. W miesiąc wyleczyłem wszystkie zmiany. Czasami są nawroty ale już to zależy od naszego układu odpornościowego.

Maciek
Masakra nawet nie wiem skąd mi się to wzięło. Diagnozę szybko sam postawiłem na podstawie zdjeć. Nie było tutaj żadnych niejasności. Zamówiłem Condyline i Aldarę. Ponieważ Condyline szybciej wysusza a Aldara pozbyć się kłykcin tak by nie było nawrotów. Leki starczą mi na bardzo długo także nie jest źle. Cena jest jaka jest, trzeba płacić

Beata
Jestem zadowolona z działania Condyline. Lek się sprawdza. Zabija te kłykciny. Te malutkie znikają bardzo szybko, te większe troche dłużej. Ale ważne ze znikają. Pozrawiam