Zaznacz stronę

Aldara – cena, ulotka, recepta online

Aldara to lek w postaci kremu, który stosuje się w leczeniu niektórych wirusowych chorób skóry, takich jak na przykład kłykciny kończyste. Jego składnikiem aktywnym jest imikwimod. Aldarę stosuje się miejscowo, na skórę zmienioną chorobowo. Lek ten nie atakuje wirusa HPV, pobudza układ immunologiczny człowieka do intensywniejszego działania, przez co objawy choroby są zwalczane.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Aldara cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej  wraz z receptą wystawianą online.  Kliknij tutaj.

 

Aldara recepta online

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 

Informacje o leku Aldara

  • Lek ten jest dostępny pod postacią kremu.
  • Stosuje się go w leczeniu kłykcin kończystych, które są objawem zakażenia wirusem HPV.
  • Krem nakłada się miejscowo- bezpośrednio na brodawki. Po upływie 6-10 godzin należy zmyć lek za pomocą wody i mydła.
  • Kurację polega na nakładaniu leku trzy razy w tygodniu, do momentu ustąpienia objawów.
  • Aldary nie wolno stosować dłużej niż 16 tygodni.
  • Składnikiem aktywnym Aldary jest imikwimod.
  • Skuteczność leku została przebadana klinicznie.
  • Najważniejszym przeciwwskazaniem jest uczulenie na jakikolwiek składnik leku.

Skład leku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Imikwimod

Aldara informacje

Aldara działanie

Wirus HPV, który wywołuje kłykciny kończyste jest latentny, to znaczy, że występuje w organizmie człowieka do śmierci. Objawy choroby mogą jednak być leczone za pomocą specjalnych preparatów takich jak Aldara. Jego składnikiem aktywnym jest imikwimod, który stymuluje układ odpornościowy do produkcji cytokin. Zapobiegają one rozmnażaniu się wirusa HPV i pozwala organizmowi samemu zwalczyć objawy, które występują pod postacią brodawek.

 

Kto nie może stosować preparatu

Krem Aldara nie może być stosowany przez pacjentów uczulonych na jakikolwiek składnik leku, dzieci, młodzież, a także osoby po transplantacji organów. Podczas wizyty u lekarza należy go poinformować o problemach z układem immunologicznym i układem krwionośnym, zakażeniu wirusem HIV, a także ciąży. Leku nie wolno aplikować na uszkodzoną skórę i wewnątrz odbytu. Kompletna lista przeciwwskazań znajduje się na ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

 

Jak stosować krem Aldara

Pierwszą czynnością, jaką należy wykonać jest dokładne umycie i osuszenie skóry zmienionej chorobową, na którą będziemy aplikować lek. Następnie należy rozprowadzić Aldarę cienką warstwą na powierzchni brodawek i zostawić na skórze do 6-10 godzin. Po tym czasie należy dokładnie zmyć preparat za pomocą wody i mydła. Aldarę należy aplikować trzy razy w tygodniu do momentu pozbycia się objawów, nie dłużej jednak niż przez 16 tygodni. W znacznej ilości przypadków Aldara leczy objawy wirusa już po upływie 4 tygodni.

Kremu nie należy aplikować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Przed, jak i zarówno po aplikacji należy dokładnie umyć dłonie.

 

Aldara skutki uboczne

Jak każdy lek, Aldara również może powodować działania niepożądane. Najczęstszymi z nich są: podrażnienia w miejscu aplikacji, czyli zaczerwienienie, świąd, ból, opuchnięcie, pieczenie, łuszczenie skóry. Podczas stosowania Aldary pacjenci mogą również mieć objawy grypopodobne, na przykład gorączkę, ból głowy i mięśni, mdłości, dreszczy.

W rzadkich przypadkach może dojść do następujących skutków ubocznych: depresji, bólu pleców, biegunki, utraty apetytu, migreny, egzemy, problemów ze snem, bólu podczas oddawania moczu, zawrotów głowy, zaburzenia erekcji, bólu stawów, uderzeń gorąca, osłabienia, wrzodów skórnych i szumu w uszach. Jeśli doświadczą państwo jakichkolwiek niepokojących objawów należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem. Prosimy o zapoznanie się z ulotką dołączoną do opakowania.

Komentarze pacjentów

Marcin 21 lat
Na początku nie wiedziałem czym się zaraziłem, była to zwykła krostka, myślałem że samo zejdzie ale nic nie znikało.
Długo nie musiałem szukać w internecie aby znaleźć co to jest. Zamówiłem szybko lek z tej strony, ponieważ nie chciałem iść do lekarza skoro i tak juz wiedziałem jak to leczyć. Aldara jest świetna, po 3 tyg stosowania, kłykciny zeszły. Mogę polecić spokojnie ten lek.

Kamil 26 lat
Aldara to naprawdę świetny lek. Mi tak samo pomógł, już po 2 tyg stosowania zauważyłem efekt. Teraz jak widzę że coś tylko próbuje mi wyskoczyć od razu smaruje i dzięki temu mam spokój. Używam czasem w połączeniu z Condyline, ponieważ są szybsze efekty jak dla mnie.

Szymon 25 lat
Mi wyskoczyły kłykciny w na skórce od penisa oraz w okolicy krocza. Ale szybko i skutecznie poradziła sobie z tym aldara. Dobrze że jest skuteczny na to lek bo nie wiem co bym zrobił

Bartek 19 lat
Mogę polecić w pełni Aldarę, szybko wypaliło te kłykciny, nie miałem ich za wiele ale dobrze ze w miarę szybko zorientowałem się co to jest i jak temu zapobiec, fajnie że można bez posiadania recepty tutaj zamówić. Lepsza opcja niż iść do lekarza i płacić to samo.

Ola 21 lat
Ja na początku poszłam do dermatologa, nie przyjemne iść z taką przypadłością do lekarza. Została mi przypisana Aldara. Rzeczywiście pomogła. Niestety po pewnym czasie wyskoczyły mi w innym miejscu. Mimo to wolałam już nie isć do lekarza i zamówić z tej strony. Fajnie że jest tutaj taka opcja że recepta jest dołączana do leku. Pozdrawiam

Oskar 26 lat
U mnie to już drugie zakupy na tej stronie. Dzięki że jesteście. Paczka szybko dochodzi. Ja nigdzie nie muszę latać po aptekach. Polecam

Gabrysia 23 lat
Wszystko trwało nie dłużej niż 5 min. Lek doszedł wraz z receptą. Fajna alternatywa.

Marcel 27 lat
Aldara działa na prawdę bardzo dobrze. Najfajniejsze ze ma składnik, który zapobiega nawrotom choroby. Np. Używając Condyline albo wartec, często miałem nawroty. Najważniejsze aby pamiętać o systematyczności. A z doświadczenia wiem że się zapomina.

Paweł 30 lat
Zaraziłem się pare lat temu. Przetestowałem już wartec, condyline i aldarę na wszystkie możliwe sposoby. Najlepiej wypada Aldara, ponieważ naprawdę zapobiega nawrotom. Zawsze staram się posiadać a kosmetyczce, by w razie czego móc użyć. Zawsze kupuje tutaj, nie widzę sensu iść po receptę a poźniej do apteki, jeśli tu załatwię to w 5 min i paczką dociera do mnie pocztą. W pełni polecam!

Adrian 33 lat
Lek jest świetny, na początku się bałem że nic juz nie pomoże. Dzięki Aldarze mam wszystko pod kontrolną. A z kłykcinami jest tak że potrafią w różnych miejscach wyskoczyć nawet po paru miesiącach. Dla tego uważam ze lek zawsze trzeba mieć pod ręką.

Oliwa 23 lat
Leki w pełni oryginalne, fajnie że już są apteki internetowe, przede wszystkim w takim przypadku. Swoją antykoncepcję już też kupuje tutaj. Pozdrawiam

Adam 26 lat
Już się bałem że na to nie ma leku. Aldara działa dobrze, pozbyłem się paru kłykcin ale jednak trzeba poczkać aż sie wysuszą i znikną. Ważne że działa

Wiktor 28 lat
Aldara dobrze sobie z tym radzi, tylko pamiętajcie o systematyczności. I też nie smarujcie codziennie bo można sobie porobić rany, bo to mocno wypala.

Kasia 25 lat
Dziewczyny jeśli macie kłykciny w środku pochwy to uważajcie bardzo dokładnie na to jak smarujecie kłykciny. W środku można łatwiej sobie rany porobić i będzie piekło. A do dla tego że lek dobrze sobie radzi na suchej skórze.

Ewelina 30 lat
Aldara jest dobra, w sumie chyba najmniej inwazyjna ze wszystkich leków. Ma właściwości które zapobiegają powracaniu kłykcin.

Wojtek 20 lat
Dobrze że można kupić ten lek przez internet, wstyd mi iść z tym do lekarza, tym bardziej że samemu zdiagnozowałem co złapałem. Ale jeszcze chyba większy wstyd było by mi iść do apteki. Na szczęście tutaj paczkę dostałem do domu. Paczka w żadnej sposób nie zdradza i nie ma napisu że to jakieś leki. Udanej walki z chorobą. Pozdrawiam