Zaznacz stronę

Odchudzanie

Według badań najlepszą metodą na utratę zbędnych kilogramów jest wprowadzenie zmian w diecie i regularne ćwiczenia fizyczne. W niektórych przypadkach konieczne jest zastosowanie leków na odchudzanie. W krajach europejskich legalnie dopuszczony do sprzedaży jest Xenical . Jego działanie polega na zapobieganiu trawienia spożywanego tłuszczu. Tłuszcz, który nie zostanie przetworzony, zostaje wydalony z organizmu wraz z kałem.

Leki na odchudzanie

Na rynku jest szeroki wybór środków, które mają ułatwiać utratę kilogramów. Są to zazwyczaj suplementy diety, które mają za zadanie wspomóc przemianę materii. Skutecznym preparatem na receptę jest Xenical.

Xenical

Xenical to środek, który jest wydawany na receptę. Jego skuteczność została sprawdzona podczas badań klinicznych. Jego składnikiem aktywnym jest orlistat, który łączy się z lipazami, które są odpowiedzialne za rozkład tłuszczu. Zapobiega on w ten sposób procesowi rozkładu tłuszczu. Niestrawiony tłuszcz nie zostaje w organizmie, tylko zostaje z niego wydalony wraz z kałem.
Lek ten należy przyjmować 3 razy dziennie do posiłków, w których znajduje się tłuszcz. By osiągnąć dobre efekty należy połączyć kurację wraz ze zbilansowaną dietą i aktywnością fizyczną. Xenical jest dedykowany osobom, których wskaźnik BMI przekracza 27.

xencial