Vesicare – cena, ulotka, bez recepty

Vesicare to środek, który stosuje się leczeniu objawów nadreaktywności pęcherza. Jego substancją czynną jest bursztynian solifenacyny. Vesicare występuje pod postacią tabletek w dawkach 5 mg i 10 mg. Lek ten działa wspomaga leczenie schorzeń takich jak częstomocz, nietrzymanie moczu i parcie naglące. Vesicare umożliwia również większą kontrolę nad pęcherzem.

vesicare


 

Vesicare cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej euroClinix wraz z receptą wystawianą online.

  • Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
    (Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)
  • Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
    (Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

 


 


 

Vesicare bez recepty

Vesicare

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

Vesicare informacje

Vesicare to lek stosowany w nadreaktywności pęcherza, który wykazuje swą skuteczność po zażywaniu tylko jednej tabletki dziennie. Pomaga on w problemach z trzymaniem moczu, zwiększa pojemność pęcherza, redukuje nadmierne parcie na cewkę moczową. Sprawia on również, że nie dochodzi do niechcianego wycieku uryny.

Vesicare działanie

Vesicare to lek, którego substancją czynną jest bursztynian solifenacyny z grupy leków antymuskarynowych. Działa on poprzez blokowanie receptorów odpowiedzialnych za skurcze mięśni, które znajdują się w ścianie pęcherza. Dzięki rozluźnieniu tych mięśni pęcherz może zgromadzić więcej uryny, co pozwala obniżyć częstość oddawania moczu. Vesicare zapobiega również nagłym skurczom mięśni pęcherza, co zmniejsza prawdopodobieństwo mimowolnego wycieku uryny.

Dla kogo nie jest przeznaczony Vesicare

Przede wszystkim leku nie powinny zażywać osoby uczulone na jakikolwiek składnik preparatu, a także dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Vesicare nie jest przeznaczony również dla osób mających problem z całkowitym opróżnieniem pęcherza, schorzeniami nerek, jaskrą, miastenią, problemami jelitowo-żołądkowymi, zaburzeniami czynności wątroby.

Vesicare stosowanie

Jedną tabletkę Vesicare należy przyjmować codziennie, obficie popijając wodą. Zazwyczaj leczenie zaczyna się od dawki 5 mg, ale lekarz indywidualnie może zdecydować o podwojeniu dawki. W przypadku pominięcia dawki nie należy zażywać dwóch tabletek na raz, by ją uzupełnić.

Vesicare skutki uboczne

Każdy stosowany lek może powodować działania niepożądane. Tak samo jest w przypadku Vesicare, choć jest to lek stosunkowo bezpieczny. U pacjentów stosujących lek może dojść do zaparć, obrzęku twarzy, języka i ust. Przed zastosowaniem leku prosimy o zapoznanie się z pełną listą działań niepożądanych, która znajduje się na ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

Vesicare ulotka

Vesicare opinie

Sprawdź opinie o leku, wystawiane przez naszych pacjentów na OPINEO.