Zaznacz stronę

Vesicare – cena, ulotka, recepta online

Vesicare to środek, który stosuje się leczeniu objawów nadreaktywności pęcherza. Jego substancją czynną jest bursztynian solifenacyny. Vesicare występuje pod postacią tabletek w dawkach 5 mg i 10 mg. Lek ten działa wspomaga leczenie schorzeń takich jak częstomocz, nietrzymanie moczu i parcie naglące. Vesicare umożliwia również większą kontrolę nad pęcherzem.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu Euroclinix, będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Vesicare cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej euroClinix wraz z receptą wystawianą online.  Kliknij tutaj.

 

Vesicare recepta online

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł. Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 

Vesicare ulotka

 

Informacje o leku Vesicare

Vesicare to lek stosowany w nadreaktywności pęcherza, który wykazuje swą skuteczność po zażywaniu tylko jednej tabletki dziennie. Pomaga on w problemach z trzymaniem moczu, zwiększa pojemność pęcherza, redukuje nadmierne parcie na cewkę moczową. Sprawia on również, że nie dochodzi do niechcianego wycieku uryny.

Vesicare

Vesicare działanie

Vesicare to lek, którego substancją czynną jest bursztynian solifenacyny z grupy leków antymuskarynowych. Działa on poprzez blokowanie receptorów odpowiedzialnych za skurcze mięśni, które znajdują się w ścianie pęcherza. Dzięki rozluźnieniu tych mięśni pęcherz może zgromadzić więcej uryny, co pozwala obniżyć częstość oddawania moczu. Vesicare zapobiega również nagłym skurczom mięśni pęcherza, co zmniejsza prawdopodobieństwo mimowolnego wycieku uryny.

 

Dla kogo nie jest przeznaczony Vesicare

Przede wszystkim leku nie powinny zażywać osoby uczulone na jakikolwiek składnik preparatu, a także dzieci, kobiety w ciąży i karmiące piersią. Vesicare nie jest przeznaczony również dla osób mających problem z całkowitym opróżnieniem pęcherza, schorzeniami nerek, jaskrą, miastenią, problemami jelitowo-żołądkowymi, zaburzeniami czynności wątroby.

 

Vesicare stosowanie

Jedną tabletkę Vesicare należy przyjmować codziennie, obficie popijając wodą. Zazwyczaj leczenie zaczyna się od dawki 5 mg, ale lekarz indywidualnie może zdecydować o podwojeniu dawki. W przypadku pominięcia dawki nie należy zażywać dwóch tabletek na raz, by ją uzupełnić.

 

Vesicare skutki uboczne

Każdy stosowany lek może powodować działania niepożądane. Tak samo jest w przypadku Vesicare, choć jest to lek stosunkowo bezpieczny. U pacjentów stosujących lek może dojść do zaparć, obrzęku twarzy, języka i ust. Przed zastosowaniem leku prosimy o zapoznanie się z pełną listą działań niepożądanych, która znajduje się na ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.