Zaznacz stronę

Ventolin – cena, ulotka, recepta online

Ventolin to inhalator doraźny, który stosuje się w trakcie ataku astmy lub tuż przed jego rozpoczęciem. Łagodzi objawy poprzez rozluźnienie mięśni płuc i otwarcie dróg oddechowych, umożliwiając łatwiejszy przepływ powietrza.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Ventolin cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej  wraz z receptą wystawianą online. 

 

Ventolin recepta online

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł. Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 

Informacje o Ventolin

Astma to stresujące i przerażające przeżycie, zwłaszcza jeśli nie jesteś przygotowany na atak. Inhalator Ventolin Aerozol(Evohaler) lub Ventolin Dysk(Accuhaler) zmniejsza objawy ataku. Sprawia, że świszczący oddech, duszność i ucisk w klatce piersiowej ustępują. Można go również stosować w połączeniu z profilaktycznymi środkami na astmę, by złagodzić stany zapalne w płucach, a także ograniczyć wydzielanie śluzu, który może zaostrzyć każdy atak. Składnik Ventolinu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Salbutamol

ventolin info

Jak działa Ventolin

Zewnętrzne czynniki irytujące, np. pyłki lub dym, u astmatyków zwężają rurki oskrzelików przez które przepływa powietrze i powodują atak astmy. Ventolin spełnia swą funkcję poprzez przyjęcie roli antagonisty receptorów beta-androgenicznych, czyli pobudza receptory beta w organizmie, które są odpowiedzialne za rozluźnienie mięśni, przez co możliwy jest znowu swobodny przepływ powietrza. Sulbutamol łagodzi stany zapalne poszczególnych komórek, które zostały podrażnione podczas ataku astmy.

Evohaler działa już w ciągu pięciu minut. Zapewnie nie tylko szybki, ale również skuteczny ratunek przy ataku astmy. Powstrzymuje on także wystąpienie następnego ataku od 4-6 godzin. Accuhaler działa w bardzo podobny sposób, ale niestety w nie aż ta szybki, pomimo tego, że zawiera silniejszą dawkę składnika aktywnego. Accuhaler nie może być przyjmowany przez pacjentów z nietolerancją laktozy.

 

Kto może stosować Ventolin

Ventolin to świetny lek, który podczas ataku astmy pomaga rozszerzyć drogi oddechowe lub uniknąć kolejnego ataku. Skierowany jest do większości astmatyków. Nie powinny go stosować jedynie osoby uczulone na jakikolwiek składnik tego leku, taki jak salbutamol czy laktozę. W tym wypadku pacjent powinien zastosować alternatywną metodę leczenia.
Osoby, które chorują na nadczynność tarczycy, cukrzycę, zaburzenia rytmu, choroby serca lub będące w ciąży poinformowały lekarza o swych dolegliwościach, gdyż może to wpłynąć na bezpieczeństwo stosowania leku.

 

W jaki sposób stosuje się inhalatory

Sposób stosowania inhalatorów należy dostosować do ciężkości stanu, ataków astmy a także do rodzaju inhalatora. Przy Evohaler zaleca się dwa wziewy w trakcie lub przed rozpoczęciem ataku, w przypadku Accuhalera wystarczy już jedna dawka, by złagodzić objawy i zacząć normalnie oddychać. Jeśli stosują państwo inne leki na astmę prosimy o konsultację z lekarzem.

Ventolin skutki uboczne

Ventolin jak każdy lek może powodować skutki uboczne. Mogą to być bóle mięśni, kaszel i podrażnienie gardła. W celu zapoznania się z pełną listą skutków ubocznych należy przeczytać ulotkę informacyjną dołączoną do opakowania. Jeśli wystąpią jakieś objawy niepożądane należy natychmiast odstawić lek i skonsultować się z lekarzem.

Komentarze pacjentów

Kamil 31 lat
Choruję na astmę już dłuższy czas, zawsze stosuję inhalator Ventolin. Z racji iż musiał bym zbyt często odwiedzać lekarza by wystawił receptę, kupuję lek tutaj na stronie. Recepta jest dołączana do leku, wszystko przychodzi z oryginalnej apteki. Dla tego w pełni polecam ten serwis.

Marta 25 lat
Ja też mogę śmiało polecieć zakupy na tej stronie. Formularz zakupy zajmuję nie więcej niż 2 min. Lek przychodzi po 2 dniach. Pełny profesionalizm i wygoda.

Marcin 27 lat
Jestem w pełni zadowolonym klientem. Kupuję już tutaj od 2 lat, zawsze szybka wysyłka. Paczka dyskretna, także nikt nie zna jej zawartości. W paczce zawsze dołączony rachunek, recepta z podpisem lekarza oraz lek.

Kamila 26 lat
Z początku nie byłam pewna co do zakupu leków przez internet. Ale już mogę śmiało polecić, jest to dla mnie wygodniejsza i szybsza opcja niż chodzenie do lekarza i czekania w kolejkach po to by dostać tę samą receptę, którą tutaj dostajemy w raz z lekiem bez zbędnego czekania.

Jacek 27 lat
Polecam lek Ventolin, działa natychmiastowo. A paczka przychodzi szybko i bezproblemowo.

Marta 31 lat
Jestem zaskoczona szybką dostawą. Produkt zgodny z opisem, a recepta została dołączona do paczki. Polecam!

Karol 25 lat
Wszystko zgodnie z opisem produkt zapakowany w oryginalnym pudełku takim samym jak z apteki. Przesyłka dotarła błyskawicznie.

Arek 35 lat
Mieszkam na wsi i nie zawsze mam możliwość dotarcia do apteki. Ta strona jest dla mnie świetnym rozwiązaniem produkt jest oryginalnie zapakowany i zgodny z opisem, a co najważniejsze kurier przynosi mi go prosto pod drzwi!

Agnieszka 28 lat
Wszystko zgodnie z opisem Ventolin dotarł do mnie kilka dni po zamówieniu, a co najważniejsze nie musiałam zwalniać się z pracy i iść do lekarza po receptę. Śmiało polecam!

Marcin 30 lat
Pełen profesjonalizm! Lek dotarł szybko i dyskretnie.

Zuzanna 24 lat
Lek stosuję od dłuższego czasu, sprawdza się bardzo dobrze. Produkt godny polecenia. Apteka rzetelna. Paczka szybko doszła, jestem bardzo zadowolona.

Jarek 36 lat
Świetny produkt, szybkie działanie ekspresowa wysyłka! Polecam!

Marzena 45 lat
Paczka dyskretnie zapakowana razem z paragonem i receptą. Mogę bez obaw Polecić!

Aleksandra 37 lat
W końcu znalazłam mój lek na astmę, gdzie mogę go bez problemowo zamówić przez internet.