Zaznacz stronę

Przedwczesny wytrysk leki

Przedwczesny wytrysk jest jedną z najpowszechniejszych dolegliwości, która dotyka mężczyzn. Według statystyk, aż 30 % gatunku męskiego cierpi z tego powodu. Przedwczesny wytrysk to przypadłość, która objawia się ejakulacją przy niewielkiej ilości stymulacji seksualnej. Może być on leczony przy użyciu środków takich jak Priligy. Lek ten zażyty przed stosunkiem seksualnym, może wydłużyć czas jego trwania nawet o 200-300%.

 

Czy problem jest poważny

Dosyć ciężko jest określić co dokładnie oznacza „przedwczesny wytrysk” , gdyż opinie na temat długości stosunku są subiektywne. Jeśli nie satysfakcjonuje cię czas trwania stosunku, wcale nie musi to oznaczać żadnych zaburzeń seksualnych. Problemy z przedwczesnym wytryskiem są powszechne u młodych mężczyzn niedoświadczonych seksualnie, a także dla osób, którzy miewają spore przerwy pomiędzy partnerkami lub jeśli stresują się z powodu współżycia z nową osobą.

Co to jest przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk to dolegliwość, która objawia się niemożnością kontrolowania momentu ejakulacji. Głównym objawem tej dolegliwości jest wytrysk, który ma miejsce wkrótce po rozpoczęciu penetracji lub już w czasie gry wstępnej. Przypadłość ta może być leczona farmakologicznie jedynie wtedy, gdy pacjent ejakuluje poniżej 2 minut od rozpoczęcia penetracji. Przedwczesny wytrysk jest uznawany za zaburzenie seksualne jedynie wtedy, gdy problem z przedwczesną ejakulacją trwa dłuższy okres czasu i powtarza się regularnie.