Propecia – cena, ulotka, bez recepty

Propecia to lek, który stosuje się w leczeniu łysienia męskiego. Został poddany testom klinicznym, aż u 80 % mężczyzn stosujących Propecię zaobserwowano pozytywne efekty. Substancją czynną w leku jest finasteryd, który nie dość, że hamuje proces łysienia, to również pobudza włosy do wzrostu.

 

Propecia


 

Propecia cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej euroClinix wraz bez receptyz receptą wystawianą online.

 • Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
  (Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)
 • Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
  (Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

cena

 


 


 

Propecia bez recepty

Propecia

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł. Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

Propecia informacje

Lek Propecia stosuje się w leczeniu łysienia u mężczyzn. Jego skuteczność została stwierdzona po dwuletnich badaniach klinicznych. U 80% mężczyzn zostało zaobserwowane zahamowanie łysienia, zaś u około 66% zauważono również stymulację wzrostu nowych włosów. Propecia została zaaprobowana przez Agencję Żywności i Leków.

Propecia działanie

Substancją aktywną leku Propecia jest finasteryd, który hamuje wytwarzanie aktywnej formy testosteronu- dihydrotestosteronu(DHT). DHT jest uważany za główną przyczynę łysienia męskiego. Substancja ta powoduje obkurczanie mieszków włosowych, co doprowadza do wypadania włosów. Dzięki DHT proces ten jest zahamowany, mieszki włosowe nie są obkurczone i mogą się regenerować.

Propecia skuteczność

Skuteczność leku została przebadana i potwierdzona badaniami klinicznymi, które trwały dwa lata. U znacznej większości mężczyzn zaobserwowano zahamowanie wypadania włosów(80%), u 66% pacjentów również doszło do odrastania włosów w miejscu, gdzie dochodziło do łysienia.

Dla kogo jest przeznaczony lek Propecia

 • Najważniejszym przeciwwskazaniem do stosowania leku jest uczulenie na jakikolwiek jego składnik.
 • Lek Propecia może zafałszować wyniki badań pod kątem raka prostaty. Pacjenci, którzy stosują ten lek, a będę mieli przeprowadzone to badanie, muszą powiadomić lekarza.
 • Kobiety w ciąży nie powinny dotykać tabletki, gdy ma ona uszkodzoną powłokę zewnętrzną. Substancje zawarte w leku mogą negatywnie wpłynąć na rozwój narządów u płodu.
 • Leku Propecia nie mogą stosować pacjenci, którzy zażywają lek na przerost prostaty, czyli preparaty zawierające finasteryd i dutasteryd.
 • Nie zaleca się stosowania leku, jeśli występuje u pacjenta nietolerancja laktozy, gdyż produkt ten ją zawiera.
 • Podczas wizyty lekarskiej należy powiadomić lekarza o wszystkich przyjmowanych leków, gdyż może dojść do niekorzystnej interakcji pomiędzy nimi.

Propecia stosowanie

Lek Propecia występuje pod postacią tabletek o dawce 1mg. Jedną pigułkę należy przyjąć raz na dobę. Nie zaleca się nadrabiać pominiętej dawki. Posiłki nie wpływają na działanie leku, więc można go zażywać zarówno na czczo, jak i również po posiłku. Pierwsze efekty zażywania tabletek Propecia są widoczne po około 3-6 miesiącach.

Lek nie ma działania permanentnego. By utrzymać efekty należy podtrzymywać stosowanie leku. Po odstawieniu tabletek Propecia łysienie wraca do poprzedniej formy w ciągu 6-12 miesięcy.

Propecia skutki uboczne

Lek Propecia jest środkiem stosunkowo bezpiecznym w stosowaniu, jednak jak każdy lek może powodować skutki uboczne. Najczęściej występującymi są: problemy z utrzymaniem wzwodu, obniżone libido, mniejsza ilość spermy przy ejakulacji, bóle jąder. Może również dojść do wystąpienia reakcji alergicznych takich jak: pokrzywka, świąd, wysypka, obrzęk ust, gardła, twarzy lub języka, trudności z przełykaniem i oddychaniem. Lek ten również może wywołać zmiany w pracy wątroby, kołatanie serca, depresję czy niepłodność.

Należy pamiętać, że działania niepożądane nie są odczuwane przez wszystkich pacjentów stosujących ten lek. Jeśli jakiekolwiek objawy zaniepokoją państwa, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Przed zażyciem środka prosimy o zapoznanie się z ulotką informacyjną, która jest dołączona do opakowania.

Propecia ulotka

ulotka

Propecia opinie

Sprawdź opinie o leku, wystawiane przez naszych pacjentów na Euroclinix.

opinie