Zaznacz stronę

Sildenafil Medana – cena, ulotka, recepta online

Sildenafil to lek, który stosuje się przy zaburzeniach erekcji. Jest najtańszym, legalnie sprzedawanym, zamiennikiem Viagry. Oba te środki działają na dokładnie takiej samej zasadzie. Rozszerzają naczynia krwionośne znajdujące się w penisie, co pozwala osiągnąć erekcję. Lek ten należy użyć pół godziny przed stosunkiem. Jego skuteczność utrzymuje się przez około 5 godzin. Na rynku dostępny jest w trzech dawkach: 25 mg, 50 mg i 100 mg.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Sildenafil cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej wraz z receptą wystawianą online.  

 

Sildenafil – recepta online

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 

Sildenafil działanie

Sildenafil to środek, który rozszerza naczynia krwionośne znajdujące się w penisie. Umożliwia to i ułatwia osiągniecie, a następnie utrzymanie wzwodu. Należy pamiętać, że erekcja następuje w wyniku podniecenia. Jeśli mężczyzna go nie osiągnie do wzwodu nie dojdzie. Lek działa około 5 godzin o momentu połknięcie tabletki.

Norethisterone informacje

W jakich dawkach występuje Sildenafil

Na rynku dostępne są trzy dawki Sildenafilu:

  • 25 mg
  • 50 mg
  • 100 mg.

Najczęściej przepisywaną dawką przez lekarzy jest 50 mg. 100 mg lekarze zalecają pacjentom, którym dawka o niższej wartości nie przyniosła oczekiwanych efektów. Najniższa dawka Sildenafilu zalecana jest w przypadku, gdy dawka 50 mg wywołała niepokojące objawy niepożądane.
Sildenafil jest lekiem generycznym, co oznacza, że lek ten jest produkowany u różnych producentów.

 

Jak stosować Sildenafil

Sildenafil należy zażyć 30-60 minut przed planowanym stosunkiem. Tabletkę należy połknąć w całości, nie rozgryzać. Na skuteczność leku zazwyczaj nie wpływa pożywienie, więc pigułkę można wziąć zarówno przed, jak i również po posiłku. Nie należy jednak przed stosować dużej ilości alkoholu, soku z grejpfruta , a także posiłków o dużej zawartości tłuszczu, gdyż może to wpłynąć na skuteczność działania.

 

Sildenafil skutki uboczne

Do najczęściej występujących działań niepożądanych należą: bóle głowy, uczucie zatkanego nosa, uderzenia gorąca, bóle brzucha. Zazwyczaj ustępują, gdy organizm przyzwyczai się do składnika czynnego preparatu.
Rzadziej występującymi skutkami ubocznymi są: wymioty, wysypka, senność, krwawienie w tylnej części oka, przekrwienie, podrażnienie i łzawienie oczu, kołatanie serca, zawroty glowy, bóle mięśni, mdłości, zmęczenie, krwawienie z penisa, dzwonienie uszu. Powyższe skutki uboczne występują u 1 na 100 osób.
Bardzo rzadkie skutki oboczne takie jak: podwyższone lub obniżone ciśnienie, udar, zawał sera, pogorszenie słuchu, nieregularna praca serca, występują u 1 na 1000 pacjentów.
Przed zażyciem leku prosimy o dokładne zapoznanie się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania.

 

Czy Sildenafil może spowodować nieustającą erekcję

W niezwykle rzadkich przypadkach może dojść do priapizmu, czyli do bolesnej erekcji, która doświadczana jest wbrew woli pacjenta. Spowodowana jest ona uwięźnięciem krwi w tkance gąbczastej penisa. Erekcja utrzymuje się nawet po ejakulacji. W przypadku doświadczenia nieustającej erekcji należy natychmiast skontaktować z lekarzem. Poda on środki obkurczające naczynia, bądź przy użyciu strzykawki odessie krew.

 

Jakie są przeciwwskazania do stosowania Sildenafilu

Główne przeciwwskazania do stosowania tego leku to: przebyty udar lub zawał serca, schorzenia serca lub wątroby, uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu, barwnikowe zwyrodnienie siatkówki, nietętnicza przednia niedokrwienna neuropatia nerwu wzrokowego oraz niedociśnienie. Nie mogą go również stosować osoby chorujące na białaczkę, szpiczaka mnogiego, anemię sierpowatą, deformacje penisa, hemofilię i wrzody żołądka.
W przypadku konsultacji z lekarzem należy go zapoznać z pełną listą przyjmowanych leków, gdyż niektóre z nich wchodzą z interakcję z preparatem Sildenafil. Szczególnie niebezpieczne jest przyjmowanie Sildenafilu wraz z nitratami, gdyż oba środki obniżają ciśnienie krwi. Może więc dojść do zbyt mocnego spadku ciśnienia, co może spowodować zawał.
Nie należy przyjmować tego leku wraz z alfa-adrenolitykami(preparaty leczące prostatę i nadciśnienie), niektórymi antybiotykami- klarytromycyną, erytromycyną, telitromycyną, a także innymi lekami na potencję.

Przed stosowaniem leku prosimy o uważne zapoznanie się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania.