Cerazette – cena, ulotka, bez recepty

Cerazette to tabletki antykoncepcyjne, których składnikiem aktywnym jest desogestrel. Tabletki te występują pod postacią minipigułek. Przy poprawnym zażywaniu Cerazette mamy zapewnioną ponad 99 % skuteczność w zabezpieczaniu przed niechcianą ciążą. Tabletki antykoncepcyjne tej firmy są często zalecane kobietom, które wykazują nadwrażliwość na estrogen, palaczkom po 35 roku życia. Mogą być również zażywane przez kobiety karmiące piersią. Cerazette stosuje się przez 28 dni cyklu, bez przerw pomiędzy kolejnymi opakowaniami.

Cerazette
Cerazette

 


 

Cerazette cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej euroClinix wraz z receptą wystawianą online.

  • Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
    (Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)
  • Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
    (Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

 

 


 


 

Cerazette bez recepty

Cerazette informacje

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

Cerazette ulotka

Informacje o Cerazette

Stosowanie pigułek Cerazette powinno się zacząć wraz z pierwszym dniem menstruacji, gwarantuje nam to zabezpieczenie przed zajściem w ciążę. Tabletki te są polecane również kobietom nadwrażliwym na działanie estrogenu, a także tym, u których występują silne bóle w czasie menstruacji. Aż 94% wśród przebadanych kobiet potwierdziło, że Cerazette przyniosło ulgę i złagodziło bóle menstruacyjne. Tabletki te zapewniają równie skuteczną ochronę, co tradycyjne preparaty antykoncepcyjne. Skład leku Cerazette: https://pl.wikipedia.org/wiki/Dezogestrel

Cerazette działanie

Tabletki Cerazette są skuteczne dzięki ich składnikowi aktywnemu, którym jest desogestrel. Działa on na trzy sposoby, by zapobiec niechcianej ciąży:
– ma wpływ na konsystencję śluzu szyjki macicy, powstrzymuje plemniki przed dostaniem się do wnętrza macicy,
– hamuje owulację
– zapobiega pogrubieniu endometrium, by ewentualna zapłodniona komórka nie zagnieździła się i nie zaczęła dojrzewać.

Przeciwwskazania do stosowania Cerazette

Przeciwwskazania do stosowania Cerazette to:

– uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu
– skłonności do powstawania zatorów żylnych
– żółtaczka
– ciąża
– niezdiagnozowane krwawienia z pochwy
– jednoczesne przyjmowanie środków takich jak dziurawiec zwyczajny, niektóre antybiotyki, a także leki na epilepsję
– odradzane jest także stosowanie Cerazette przez pacjentki chore na cukrzycę, gruźlicę, nadciśnienie, ostudę, epilepsję.

Przed zażyciem leku należy zapoznać się dokładnie z załączoną ulotką.

Jak stosować Cerazette

Cerazette, w przeciwieństwie do większości dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych, trzeba przyjmować w sposób ciągły. Nie robimy przerw pomiędzy kolejnymi opakowaniami. Środek ten należy przyjmować codziennie o stałej porze, gdyż każde nieścisłości mogą wpłynąć na skuteczność preparatu. Po przyjęciu pierwszej wskazanej tabletki należy podążać za strzałkami i brać kolejno oznaczone pigułki.

Cerazette skutki uboczne

Przy przyjmowaniu tabletek Cerazette mogą wystąpić objawy niepożądane. Najczęściej występujące to: wahania nastroju, spadek libido, przygnębienie, nieregularne krwawienia, nudności, bóle głowy, zanik menstruacji, wzrost wagi, trądzik czy ból piersi. Niektóre kobiety mogą również doświadczyć dolegliwości takich jak: wymioty, grzybica pochwy, uczucie zmęczenia, nietolerancja szkieł kontaktowych, przerzedzenie włosów, torbiele jajników.
Przed zastosowaniem leku prosimy o zapoznanie się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania.

Cerazette opinie

Sprawdź opinie o leku Cerazette, wystawiane przez naszych pacjentów na OPINEO.


 

Komentarze pacjentów

Paulina 30 lat
Witam. Jestem zadowolona z tabletek antykoncepcyjnych Cerazette, stosuję je od 2 lat. Pierwszą wizytę w celu doboru leku odbyłam u ginekologa, lecz poźniej nie chciałam ciągle chodzić i prosić o wypisanie recepty ponieważ było to drogie. A tak dzięki tej stronie, spokojnie kupuje tabletki jak mi się kończą przez internet i mam problem z głowy.
Kamila 24 lat
Również stosuję te tabletki. Fajna alternatywa z tym że można kupić oryginalny lek przez internet.
Asia 27 lat
Jak najbardziej mogę polecić zakup  tabletek Cerazette na tej stronie. Tabletki przyszły do mnie po dwóch dniach. Wszystko z oryginalną receptą, rachunkiem z apteki.
Kamila 26 lat
Na początku nie bylam przekonana co do zakupu tych tabletek przez internet ale teraz mogę śmiało polecić taką opcję, jeśli komuś nie chce się iść po receptę i nie potrzebnie tylko płacić za badanie kontrolne skoro wszystko jest ok. Kupuję tabletki przez tą stronę już od roku i jestem zawsze zadowolona.
Monika 20 lat
W pełni polecam. Szybka wysyłka, paczka dyskretna. Nie muszę nigdzie nawet wychodzić aby nabyć lek.
Kasia 23 lat
Zawsze stosuję tabletki Cerazette, więc kompletnie nie widzę sensu wychodzenia z domu umawiania się na wizyty tylko po to by dostać receptę. Tutaj dostajemy ja gratis do leku a wszystko załatwiamy przez internet. W pełni polecam.
Nikolina 27 lat
Obawiałam się kupna przez internet ,ale spróbowałam i nie żałuję. Pełen profesionalizm.
Ada 23 lat
Zażywam tabletki od miesiąca zaczynam już drugie opakowanie.Jak narazie nie mam zastrzeżeń co do ich działania. Zamawiam po raz kolejny. Recepta i rachunek zawarty w opakowaniu. Paczka doszła błyskawicznie.
Iwona 28 lat
Solidna firma, wszystko zgodne z zamówieniem, szybka dostawa do domu. Polecam!
Monika 18 lat
Błyskawiczna, profesjonalna transakcja, bardzo dobre zabezpieczenie przesyłki.
Kaja 19 lat
Świetna alternatywa dla kobiet które nie mają czasu i cierpliwości czekać u ginekologa na receptę.
Barbara 23 lat
Próbowałam wielu tabletek antykoncepcyjnych według mnie te działają najlepiej, nie powodują skutków ubocznych których każda z nas się obawia.
Martyna 25 lat
Witam biorę tabletki Cerazette od 3 miesiacy. Wcześniej zażywałam inne tabletki ktore powodowały u mnie zmęczenie i rozdrażnienie organizmu.
Anita 29 lat
Cześć.Niedawno zaczęłam brać tabletki Cerazette, w przyszłym tygodniu zaczynam drugie opakowanie.Według mnie są bardzo dobre, nie ma skutków ubocznych. Przesyła zgodna z opisem.
Marcelina 18 lat
Natychmiastowa dostawa, serwis godny polecenia. Tabletki zgodne z opisem.
Alicja 22 lat
Fajnie, szybko i bez problemów. Nowa paczka tabletek w domu. Jestem mega zadowolona.