Microgynon – cena, ulotka, bez recepty

Microgynon to tabletki antykoncepcyjne zawierające dwa różne hormony- levonorgestrel i etynyloestradiol. Środek ten zapewnia ponad 99% skutecznej ochrony przed niechcianą ciążą. Często jest również stosowany przy leczeniu endometriozy i objawów napięcia przedmiesiączkowego. Microgynon należy przyjmować codziennie, o regularnej porze przez 21 dni, po których należy zrobić 7 dni przerwy.

 

 

microgynon-30

 


 

Microgynon cena


Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej euroClinix wraz z receptą wystawianą online.

 • Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
  (Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)
 • Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
  (Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

Plastry evra cena

 


 


 

Microgynon bez recepty

Microgynon 30 informacjeLeku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł. Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

Microgynon ulotka

Różnica pomiędzy Microgynon 21 a Microgynon 30 

Oba preparaty mają jednakowy skład. Różnią się tylko nazwą. W niektórych krajach Microgynon ma w nazwie „21”, liczba ta wzięła się od 21 dni cyklu. Microgynon 30 zawdzięcza swą nazwę zawartości etynyloestradiolu, która dokładnie wynosi 30 mikrogramów.

Informacje o Microgynon 

 • skuteczność tych tabletek wynosi ponad 99%,
 • jeśli zażyjesz Microgynen już pierwszego dnia cyklu, zapewni on natychmiastową ochronę,
 • Microgynon pomaga kobietom cierpiącym na endometriozę,
 • może zmniejszyć bóle menstruacyjne,
 • pomaga wyregulować cykl.

Skład leku Microgynon: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lewonorgestrel

Microgynonu działanie 

Substancje aktywne Microgynonu, czyli etynyloestradiol i levonorgestrel, działają na kilka sposobów, by zapobiec zapłodnieniu:

 • zapobiegają owulacji, czyli uwolnieniu jajeczek, które mógłby zostać zapłodnione,
 • zmieniają konsystencję śluzu szyjkowego- gęsty śluz utrudnia poruszanie się plemników i zapobiega ich przedostanie się do komórki jajowej, gdyby doszło owulacji,
 • zmieniają grubość endometrium, by ewentualna załodniona komórka jajowa nie mogła się zagnieździć.

Kiedy nie powinno się stosować tabletek Microgynon 

Tabletki antykoncepcyjne Microgynon nie powinny być stosowane u kobiet cierpiących na schorzenia kardiologiczne, mające niezdiagnozowane krwawienia z pochwy, a także skłonności do powstawania zakrzepów żylnych. Nie mogą ich również stosować panie, które przebyły udar mózgu, zawał serca lub były chore na raka. Pozostałe przeciwwskazania to ciąża, karmienie piersią, wysokie ciśnienie, cukrzyca, uczulenie na jakikolwiek składnik leku. Przed użyciem prosimy o zapoznanie się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania.

W jaki sposób zażywać Microgynon 

Tabletki należy przyjmować codziennie, przez 21 dni o tej samej porze. Po upływie tego czasu należy zrobić tygodniową przerwę, podczas której dochodzi do krwawienia przypominającego menstruację. Następnie należy wznowić przyjmowanie leku. Jeśli ostatnią pigułkę z blistra zażyliśmy na przykład w środę, to przyjmowanie tabletek z nowego opakowania powinniśmy zacząć w czwartek. W razie jakiegokolwiek odstępstwa od brania tabletek należy postępować zgodnie z instrukcja zamieszczoną na ulotce informacyjnej.

Microgynon skutki uboczne

Microgynon może powodować skutki uboczne takie jak: huśtawki emocjonalne, tkliwość piersi, bóle głowy i brzucha, nudności, depresję, przybranie na wadze. Według badań, objawy te występują u 10 % kobiet przyjmujących ten lek.

Rzadsze działania niepożądane to: wymioty, migreny, wysypka, problemy żołądkowo-jelitowe, obniżenie libido, powiększenie piersi. Prosimy o zapoznanie się z pełną listą objawów ubocznych, która znajduje się na ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

Microgynon opinie

Sprawdź opinie o leku Microgynon, wystawiane przez naszych pacjentów na OPINEO.


 

Komentarze pacjentów

Kasia 31 lat
Jako że zależy mi na tym by nie tracić czasu na latanie po ginekologach by dostać receptę, dla mnie idealna opcja. Recepta wystawiania natychmiast, tabletki czasami na drugi dzień.  W pełni polecam
Kamil 25 lat
Jestem zadowolona z zakupu.  Na początku bałam się kupować tych tabletek przez internet, ale juz w pełni mogę zaufać tej stronie. Recepta zostaje dołączona do leku. Lek pochodzi z oryginalnej apteki. W razie potrzeby jest dostępna infolinia. Czasami też są promocje dla stałych klientów. Polecam.
Paula 28 lat
Co tu dużo mówić, pełen profesionalizm, paczka po dwóch dniach była u mnie. Zaoszczędzona masa czasu i pieniędzy, dzięki temu że zamówienie trwa nie więcej niż 5 min.
Weronika 23 lat
Cieszę się że mogę skorzystać z państwa usług. Dzięki temu nie muszę się martwić już o niewygodnie kupowanie mojego leku w aptekach. Proszenie o receptę, płacenie za kontrolne badania. Polecam !
Weronika 20 lat
Wszystko super, ładna cera, dobre samopoczucie. Lek dostosowany jak najbardziej do mnie, bez żadnych skutków ubocznych.
Katarzyna 28 lat
Jestem z nich bardzo zadowolona, przyjmuję od roku-narazie mnie nie zawiodły. Fajne rozwiązanie z tą apteką internetową. Jak najbardziej będę więcej korzystać.
Asia 21 lat
Zanim zamówiłam lek z tej strony, skonsultowałam się z lekarzem żeby dobrał mi dobre tabletki.Od roku zamawiam z tego serwisu, wszystko przychodzi w szybkim czasie razem z recepta. Jestem bardzo zadowolona.
Agnieszka 25 lat
Czwarty rok zażywam tabletki hormonalne, żadnych skutków ubocznych.Czuję się po nich świetnie.
Karolina 27 lat
Serwis godny polecenia!Szybka dostawa, wszystko zapakowane dyskretnie z receptą.
Anita 24 lat
Tabletki działają na mnie świetnie, już dłuższy czas je przyjmuje, żadnych skutków ubocznych.
Nikola 23 lat
Biorę tabletki od 4 lat, dzięki tych tabletek mam regularne miesiączki, żadnych skutków ubocznych, także je polecam. Wszystko przyszło po dwóch dniach. Recepta dołączona do produktu. Paczka ładnie i dyskretnie zapakowana.
Oliwia 25 lat
Serwis godny polecenia, jestem zadowolona z państwa usług.
Kaja 19 lat
Pierwszy raz zamówiłam lek z tej strony, jestem zachwycona szybka przysyłką, dyskrecją. Na pewno zamówię ponownie.
Wiktoria 21 lat
Rozwiązanie super, nie wychodząc z domu dostaje mój lek zapakowany dyskretnie razem z recepta.