Diane 35 – cena, ulotka, bez recepty

Diane 35 znane również jako Dianette to tabletki antykoncepcyjne, które znane są również pod nazwą Diane 35. Zapewniają niemal 100 % skuteczność. Z powodu swojego działania antyandrogennego często jest polecane w terapii trądzikowej i przy leczeniu hirsutyzmu. Ich składnikami aktywnymi są octan cyproteronu i etynyloestradiol. Tabletki Dianette stosuje się przez 21 dni cyklu, po których należy zrobić siedmiodniową przerwę, w której występuje krwawienie.


 

Diane 35 cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej euroClinix wraz z receptą wystawianą online.

  • Recepta jest wystawiana automatycznie po wypełnieniu prostego formularza medycznego. Nie zajmuje to więcej niż 2 minuty. Po wypełnieniu owego formularza, możemy przejść do płatności, a automatycznie lek zostanie wydany wraz z receptą.
    (Usługa jest w pełni darmowa, a recepty są podpisywane przez zarejestrowanych lekarzy)
  • Pełna dyskrecja i bezpieczeństwo
    (Wszystkie przekazywane dane są w pełni poufne. Zamówienia wysyłane są w dyskretnych, nie zdradzających zawartości opakowaniach.)

Plastry evra cena

 


 


 

Diane 35 bez recepty

informacje dianette

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł. Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

Diane 35 ulotka

Informacje o Diane 35

Tabletki Diane 35 zapewniają niemal natychmiastową ochronę przed niechcianą ciążą jeśli zostaną przyjęte pierwszego dnia menstruacji. Przy poprawnym stosowaniu gwarantują niemal 100 % skuteczności. Lek ten stosuje się przy leczeniu hirustyzmu i trądziku. Skład leku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyproteron

Jak działają Diane 35

  • zawierają syntetyczne hormony- estrogen i progesteron,
  • przeciwdziałają owulacji sugerując organizmowi, że już ona nastąpiła,
  • zagęszczają śluz w szyjce macicy, co utrudnia plemnikom ruch i przeciwdziała zapłodnieniu,
  • wpływa na śluzówkę macicy w taki sposób, że nawet ewentualnie zapłodnione jajeczko nie mogłoby się zagnieździć,

Dla kogo są skierowane tabletki Diane 35  

Tabletki Diane 35skierowane są dla kobiet aktywnych seksualnie, które poszukują skutecznej ochrony przed ciążą. Polecane są one również dla osób, które zmagają się z trądzikiem i hirsutyzmem. Nie zaleca się stosowania ich przez pacjentki, które są uczulone na jakikolwiek składnik preparatu, kobiety w ciąży czy podczas karmienia piersią. Przeciwwskazaniami są również wysoki cholesterol, cukrzyca, nadciśnienie, przebyty wylew, problemy z krążeniem. Tabletek Dianette nie powinny stosować kobiety po 35 roku życia lub osoby palące papierosy.

Jak stosować Diane 35 

Tabletki Diane 35 należy przyjąć już pierwszego dnia menstruacji, co zapewnia natychmiastową ochronę przed ciążą. Jeśli zostaną one przyjęte w ciągu pierwszych dni krwawienia, nie zaś pierwszego dnia, to lek potrzebuje tygodnia, by osiągnąć pełną skuteczność. W tym czasie należy stosować równocześnie inną metodę antykoncepcyjną, na przykład prezerwatywy. Dianette przyjmujemy przez 21 dni cyklu, później należy zrobić siedmiodniową przerwę, podczas której wystąpi krwawienie.

Diane 35 skutki uboczne  

Diane 35 może wywoływać skutki uboczne u kobiet, które są wrażliwe na substancje aktywne leku. Jednakże objawy są zazwyczaj łagodne i ustępują samoistnie, gdy organizm przyzwyczai się do dodatkowej dawki hormonów. W przypadku nadmiernego i uciążliwego utrzymywania się objawów niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem i zmienić metodę antykoncepcji. Najczęściej występujące skutki oboczne to plamienie, zmiany w krwawieniu miesięcznym, bóle głowy, nudności, tkliwość piersi, zmniejszone libido, wahania wagi, drażliwość żołądka.

Diane 35 opinie

Sprawdź opinie o leku Diane 35, wystawiane przez naszych pacjentów na OPINEO.


 

Komentarze pacjentów

Anna 20 lat
Niezawodne tabletki antykoncepcyjne, działają na mnie bardzo dobrze, żadnych przeciw wskazań.Są idealne! Polecam!
Agnieszka 19 lat
Pierwsze zakupy tutaj, ale na pewno nie ostatnie. Szybko i fachowo, Polecam tym, którzy jeszcze nie spróbowali.
Aleksandra 23 lat
W końcu dostałam swoje tabletki przez internet z recepta.Chodzenie po receptę do lekarza było już uciążliwe, długie kolejki a brak czasu.
Oliwia 28 lat
Bardzo miła i pomocna obsługa. Nie ma żadnych problemów z przesyłką . Produkty nie odbiegają w niczym od prezentowanych na stronie. Polecam !
Basia 20 lat
Na początku bałam się zamówić przez internet, ale zaryzykowałam i nie żałuję!
Justyna 22 lat
Tabletki również mam dobrane idealnie, żadnych skutków ubocznych. Serwis polecam.
Olga 28 lat
Wasz serwis jest bezkonkurencyjny, uwielbiam robić tu zakupy.
Aleksandra 25 lat
Sklep oceniam bardzo wysoko – szybko, rzetelnie, przesyłka. Jeśli jest się stałym klientem to też są i promocje. polecam
Alina 29 lat
Miałam duży problem z doborem odpowiednich tabletek, te są świetne w dodatku mogę zamawiać je przez internet razem z recepta.
Ewa 18 lat
Jestem młodą osobą i wstydzę się chodzić do apteki kupić tabletki, gdy dowiedziałam się o tej stronie odrazu bez dłuższych zastanowień zamówiłam lek, sprawdza się wspaniale!