Zaznacz stronę

Wartec – cena, ulotka, recepta internetowa

Wartec ( Warticon ) to lek przeciwwirusowy, który stosuje się do leczenia kłykcin kończystych. Jego składnikiem aktywnym jest podofilotoksyna. Lek ten aplikuje się zewnętrznie, bezpośrednio na zmiany skórne. Dostępny jest w dwóch postaciach- kremu i roztworu. Wartec atakuje jądro komórki brodawki i hamuje jej rozmnażanie. Doprowadza tym samym do obumarcia zainfekowanych komórek i zastąpienia ich zdrowymi komórkami skóry.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Wartec cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej  wraz z receptą wystawianą online.  Kliknij tutaj.

 

Wartec  – recepta internetowa

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 

Informacje o leku Wartec

  • Jest to lek o działaniu przeciwwirusowym. Stosuje się go w leczeniu kłykcin kończystych.
  • Występuje pod postacią kremu i roztworu.
  • Warticon stosuje się zewnętrznie, bezpośrednio na zmienioną chorobowo powierzchnię skóry.
  • Składnikiem aktywnym Warticonu jest podofilotoksyna, która zapobiega rozmnażaniu się komórek brodawki.
  • Warticon nakłada się dwa razy dziennie, co dwanaście godzin. Należy go aplikować przez trzy dni z rzędu, potem zrobić cztery dni przerwy. Nie należy go jednak stosować dłużej niż cztery tygodnie.
  • Nie trzeba zmywać leku po określonym czasie.
  • Warticon występuje na rynku również pod nazwą Wartec.
  • Najważniejszym przeciwwskazaniem do stosowania leku jest uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu. Nie można go również nakładać na uszkodzoną skórę.

Skład leku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Podofilotoksyna

Norethisterone informacje

Wartec działanie

Jego składnikiem aktywnym jest podofilotoksyna, która przenika do komórek brodawek i zabija ich jądro. Hamuje tym sposobem ich rozmnażanie. Brodawki zaczynają obumierać, a ich miejsce zajmuje zdrowa skóra.

 

Dla kogo jest przeznaczony Wartec

Wartec jest przeznaczony dla dorosłych pacjentów, którzy zmagają się z kłykcinami kończystymi. Jeśli jednak brodawki powiększą się do dużych rozmiarów, czy też zajmą również układ moczowy, wtedy lekarz może zalecić inną, bardziej specjalistyczną terapię.

 

Kto nie może używać leku Wartec

Wartec nie może być stosowany przez pacjentów uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu. Nie należy go również stosować na uszkodzoną skórę. W przypadku, gdy kłykciny kończyste osiągną rozmiar większy niż cztery cm kwadratowe, lekarz może odradzić samodzielną aplikację. Warticon służy jedynie do używania zewnętrznego, nie należy więc go stosować wewnątrz pochwy, penisa czy odbytu. Lek ten może być stosowany przez osoby pełnoletnie. Kobiety w ciąży lub karmiące piersią przed zastosowanie leku powinny skonsultować z lekarzem.

 

Jak stosować Wartec

Wartec należy aplikować dwa razy dziennie, rano i wieczorem, trzy dni z rzędu. Pomiędzy aplikacjami leku musi być zachowany dwunastogodzinny odstęp. Po trzech dniach należy zrobić czterodniową przerwę. Leczenie nie może przekroczyć czterech tygodni. Jeśli do tego czasu kłykciny kończyste nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem.

Przed przystąpieniem do aplikacji Warticonu, należy dokładnie umyć i osuszyć chorobowo zmieniony obszar. Po nałożeniu warstwy preparatu trzeba pamiętać o dokładnym umyciu dłoni.

 

Wartec skutki uboczne

Stosowanie każdego leku może nieść ze sobą ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. Tak samo jest z preparatem Warticon. Do najczęściej występujących skutków ubocznych należą: podrażnienie w miejscu aplikacji, zaczerwienienie, świąd, łuszczenie się skóry, pieczenie. Może również dojść do: reakcji alergicznych, strupów, owrzodzenia skóry, wysuszenia naskórka, pęcherzy, przebarwienia skóry. W przypadku doświadczenia jakichkolwiek niepokojących objawów należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli dojdzie do objawów takich jak: silne pieczenie, ból, krwawienie, świąd lub opuchnięcie skóry, należy poszukać natychmiastowej pomocy medycznej.

Przed zastosowaniem leku prosimy o zapoznanie się z ulotką informacyjną dołączoną do opakowania.

Komentarze pacjentów

Marcin
Wartec jak najbardziej skuteczny, po miesiącu juz miałem z głowy kłykciny

Kamil
Ja szybko rozpoznałem po zdjęciach co mi dolega na szczęście i miałem tylko parę małych zmian.
Więc bardzo szybko mi się udało ich pozbyć. Paczka dyskretna z receptą wypisaną od lekarza tak jak było w opisie.
Polecam

Kamil
Lek 10/10 ale kupiłem również Aldarę by łączyć leki. Ogólnie co jakis czas są nawroty i niestety trzeba zawsze mieć lek gdzieś w domu. Nie leczone zmiany się powiększają. Dla tego im szybciej zaczniemy je smarować tym problem szybciej zniknie. Fajnie że jest opcja kupna przez internet z receptą.

Bartek
Wszystko Profesjonalnie, lek przyszedł bardzo szybko. Recepta również załączona. Zaczynam kuracje.

Kamil
Witam. Ja stosowałem 3 leki dostępne na kłykciny i najlepiej wyszło zestawianie Condyline i Aldara. Nie wiem czy to u mnie tylko tak było, ale po prostu widziałem szybsze efekty.

Asia
Wartec działa. Kłykciny na skórze mi znikają. Robią się takie suche. Walka jest podobna jak z kurzajkami. Trochę czasu trzeba smarować żeby się ich pozbyć. Zależy od wielkości. Dokładnie sprawdzajcie teraz skórę bo w różnych miejscach mogą wam wyskoczyć.

Michał
Lek mi pomógł, miałem malutkie kłykciny więc po 3 tyg mi wszystko zniknęło. Uważajcie z ilością i częstotliwością stosowania leku ponieważ jak codzinnie smarowałem to mi poparzyło te miejsca. Lek ma sile działanie