Zaznacz stronę

Doksycyklina – cena, ulotka, recepta online

Doksycyklina to antybiotyk, który stosuje się przy leczeniu infekcji bakteryjnych, a także chorób, które są przenoszone drogą płciową, czyli nieswoiste zapalenie cewki moczowej, ureaplasma urealyticum czy chlamydia. Antybiotyk ten pochodzi z grupy antybiotyków tetracyklinowych, które hamują namnażanie się bakterii w organizmie, co pozwala systemowi immunologicznemu samodzielnie zwalczyć infekcję. Lek ten jest dostępny pod postacią tabletek o dawce 100 mg. Należy go zażywać dwa razy dziennie przez 7 dni.

Rabat

5%

Tylko dzisiaj, nie przegap okazji !

Partner największej kliniki internetowej w europie

Atrakcyjne rabaty dla stałych klientów

Korzystając z serwisu będziesz miał możliwość otrzymywać kupony rabatowe na wybrane leki.

Doksycyklina cena

Sprawdź cenę w renomowanej aptece internetowej euroClinix wraz z receptą wystawianą online.  Kliknij tutaj.

 

Doksycyklina recepta online

Leku tego nie można kupić bez posiadania recepty, nie daj się oszukać i nie kupuj leków z nieznanych źródeł.  Dzięki nam jesteś w stanie zaopatrzyć się w pełni oryginalny lek pochodzący z licencjonowanej apteki, bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem leku, wystarczy kliknąć w link u góry by sprawdzić cenę i przejść do krótkiego formularza medycznego, po wypełnieniu którego zostanie automatycznie wystawiona recepta, wydawana wraz z lekiem.

 

Informacje o leku Doksycyklina

 • Doksycyklinę stosuje się przy leczeniu bakteryjnych chorób przenoszonych drogą płciową, na przykład zapaleniu cewki moczowej, chlamydii czy ureaplasma urealyticum;
 • pochodzi z grupy antybiotyków tertracyklinowych;
 • Doksycyklinę należy przyjmować dwa razy dziennie przez siedem dni, opakowanie zawiera więc 14 tabletek,
 • dawka wynosi 100 mg;
 • najczęściej już jedna seria pozwala całkowicie zwalczyć infekcję;
 • przeciwwskazaniami do stosowania są między innymi: ciąża i karmienie piersią, uczulenie na jakikolwiek składnik leku, wiek poniżej 12 roku życia;
 • nie zaleca się spożywania alkoholu przy jednoczesnym stosowaniu leku.

Skład leku: https://pl.wikipedia.org/wiki/Doksycyklina

Doksycyklina działanie

Dokscycyklina hamuje biosyntezę białka, które jest dla bakterii niezbędne, by mogły przetrwać i rozmnażać się. Gdy proces rozmnażania się zostanie zahamowany, to system obronny organizmu zaczyna samodzielnie zwalczać infekcję.

 

Kto może przyjmować Dokscycykline

Dokscycyklina jest skierowana dla osób, które chorują na chlamydię odbytu, zapalenie cewki moczowej, a także ureaplasma urealyticum. Nie powinny jej stosować osoby, które chorują na chorobę, która jest przeciwwskazaniem do zażywania tego leku. Ostateczna decyzja należy do lekarza.

Doksycyklina nie może być zażywana przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią, osoby poniżej 12 roku życia i uczulone na jakikolwiek składnik leku. Tak samo jest w przypadku osób, które chorują na miastenię, porfirię, toczeń rumieniowaty, doświadczające schorzenia nerek czy wątroby.

Jeśli stosują państwo jakiekolwiek leki, należy poinformować lekarza o wszystkich przyjmowanych środkach, gdyż mogą one wchodzić w interakcję a Doksycykliną. W przypadku poniższych leków należy zachować szczególną ostrożność:

 • Ryfampicyna
 • Antykoagulanty
 • Penicylina
 • Sukralfat
 • Chinapryl
 • Doustna antykoncepcja hormonalna
 • Ergotamina lub metysergid
 • Barbiturany
 • Karbamazepina
 • Fenytoina
 • Szczepionka na dur brzuszny
 • Prymidon
 • Cyklosporyna
 • Niektóre leki na niestrawność
 • Retinoidy
 • Metotreksat

Prosimy o zapoznanie się z pełną listą przeciwwskazań, która znajduje się w ulotce informacyjnej dołączonej do opakowania.

 

W jaki sposób zażywać Doksycyklinę

Doksycyklinę stosuję się w przypadku terapii przeciwko chlamydii, zapalenia cewki moczowej, a także ureaplasmy urealyticum. Należy dziennie zażywać 2 tabletki- rano i wieczorem, przez siedem dni. Tabletkę należy brać o tej samej porze, popijając szklanką wody. Jedna dawka zawiera 100 mg. Kurację należy doprowadzić do końca, nawet jeśli objawy ustąpią wcześniej. Testy na obecność chorób przenoszonych drogą płciową można wykonać dopiero po upłynięciu dwóch tygodniu od zażycia ostatniej dawki, by nie dostać sfałszowanego wyniku.

 

Doksycyklina skutki uboczne

Każdy lek może powodować czasem skutki uboczne. W przypadku Doksycykliny mogą to być: trudności w oddychaniu, reakcja alergiczna, zapalenie skóry, rumień wielopostaciowy, bóle głowy, przyspieszone bicie serca, żółtaczka, zapalenie lub zakażenie pochwy, zapalenie trzustki, obniżone ciśnienie, szum w uszach, zaburzenia widzenia, pokrzywka, bóle mięśni i stawów, porfiria, odbarwienie tkanki tarczycy, zapalenie wątroby, wzrost stężenia mocznika we krwi, wzrost ciśnienia w czaszce, przebarwienie zębów. Jeśli doświadczą państwo jakichkolwiek działań niepożądanych należy natychmiast skonsultować się z lekarzem. Dokładny opis skutków ubocznych jest załączony na ulotce informacyjnej, która jest dołączona do opakowania.

Komentarze pacjentów

Kamil 32 lat
Witam. Jako że ten temat można nazwać tematem tabu. Niechęć wizyty osobistej u lekarza sprawił iż kupiłem doksycyklinę przez tą stronę i jestem w pełni zadowolony. Konsultacja tefoniczna, recepta wystawiania online a całość zakupu nie dłuższa niż 5 min. Paczka była już po dwóch dniach. W pełni polecam.

Gabrysia 22 lat
Paczka dyskretna, dostarczona już na drugi dzień. W paczce recepta w raz z lekiem. Jestem mega zadowolona.

Paulina 27 lat
Bezpieczna transakcja, szybki zakup i szybkie dostarczenie przesyłki. Fajnie że można kupić oryginalne leki wraz z wystawieniem recepty, bez wychodzenia z domu. Dziękuje i pozdrawiam.

Iza 24 lat
Fajna alternatywa dla ludzi ceniących sobie prywatność. Pełen profesionalizm. Jestem zadowolona.

Anita 30 lat
Bardzo super serwis!To wstydliwy temat, dlatego zdecydowałam się na zamówienie tego leku przez internet.Szybka dostawa do domu ,dyskrecja. Polecam! 

Arkadiusz 33 lat
Lek pomógł mi natychmiastowo, nie wystąpiły jakiekolwiek skutki uboczne, sprawdził się w 100%. Godny polecenia.

Ewa 25 lat
Paczka bardzo dyskretna, wszystko razem zapakowane, żadnych problemów z formularzem.Super rozwiązanie!

Iga 20 lat
Zawsze wstydziłam się chodzić do apteki wykupować taki typu lek. Gdy dowiedziałam się o tej stronie bez zastanowienia zamówiłam produkt.Dotarł odrazu na 2 dzień, dyskretnie bez problemów.Zachęcam to skorzystania z tego serwisu!

Adrian 35 lat
Lek prawidłowo zapakowany, natychmiastowa wysyłka plus dołączona recepta.

Agnieszka 40 lat
Sklep oceniam bardzo wysoko – szybko, rzetelnie, przesyłka.

Magdalena 34 lat
Polecam bardzo!Na pewno nie raz skorzystam z państwa usług!

Przemek 38 lat
Witam!Dyskretna dostawa, paczka bardzo dobrze zapakowana.

Jacek 30 lat
Gorąco polecam zakupy w tym serwisie, przesyłka ekspresowa, towar super zapakowany. Recepta wystawiania online.

Aleksander 31 lat
Pierwszy mój zakup tutaj, nie wychodząc z domu.Super sprawa!